ArtKit کیت هنری

درخواست خانواده رضا بابایی از مخاطبان

درخواست خانواده رضا بابایی از مخاطبان خانواده رضا بابایی، نویسنده و پژوهشگر فقید دینی ضمن اعلام اینکه درحال آماده سازی آثار او برای چاپ هستند، از مخاطبان خواسته اند تا اگر به فایل های صوتی و صوتی ـ تصویری به جامانده از این چهره فرهنگی دسترسی دارند، آنها را ارسال نمایند.


به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا، در اطلاعیه ای که در صفحه مجازی رضا بابایی با عنوان «یادداشت ها» پخش شده، آمده است: «سیلاب قضا نسترد از دفتر ایام
این ها که تو بر خاطر سعدی بنوشتی
با سلام و آرزوی سلامتی برای مخاطبان کانال یادداشت ها
نخست بر خود می دانیم که از حضور پایدار شما در این فضا تشکر نماییم. در سال سخت گذشته، حضور شما و دنبال کردن مطالب منتشرشده در این کانال، برای ما مایه دلگرمی و امیدواری بزرگی بوده است؛ برای اینکه نشان از وجود پیوند استواری دارد که درگذشت استاد رضا بابایی، آنرا از هم نگسسته است.
اما همین حضور به ما ضرورت ساماندهی آثار به جامانده از ایشان را یادآور می شود. ما در یک سال قبل کوشیده ایم تا این آثار را آماده ارائه و انتشار نماییم. قسمتی از این آثار در مرحله آماده سازی قرار دارند و بخش دیگر هم آماده شده اند، اما به سبب وضعیت حاکم بر بازار نشر، در انتظار چاپ مانده اند. اما در این میان از بعضی آثار، فقط طرح واره ای وجود دارد و هنوز داده های کافی برای آماده سازی آنها جمع آوری نشده است. برای آماده سازی این دسته اخیر نیاز است که فایل های صوتی و صوتی ـ تصویری ای که از استاد بابایی بصورت سخنرانی و مهم تر از آن درس گفتار به جا مانده اند، جمع آوری شوند. بنا بر این از کسانی که کانال یادداشت ها را دنبال می کنند، درخواست داریم تا اگر به چنین فایل هایی دسترسی دارند، آنها را برای ما ارسال نمایند. با جمع آوری این اطلاعات، ما می توانیم دید وسیع تری پیدا نماییم، پروسه آماده سازی آثار را سرعت بخشیم و همین طور صورت مناسب را برای ارائه هر کار مشخص نماییم.
امید است که با همکاری شما دراین زمینه بتوانیم به زودی آثار چاپ نشده ایشان را به روشی شایسته، آماده انتشار نماییم.
با احترام؛ خانواده استاد رضا بابایی
شهریور ۱۴۰۰
پ. ن: فایل های خودرا به ادمین reza_babaei@ (در تلگرام) ارسال کنید.»
رضا بابایی متولد سال ۱۳۴۳، مدرس حوزه و دانشگاه، پژوهشگر و مسئول انجمن قلم حوزه بود. همچون آثار او به «مولوی و قرآن»، «درآمدی بر دین شناسی حافظ»، «بهتر بنویسیم»، «خارج از نوبت»، «آیین قلم»، «نیایش نامه»، «اعجاز بیانی قرآن»، «پیش شرط های پژوهش در علوم دینی»، «دین و دینداری» و «محمد برگزیده خدا» می توان اشاره نمود.
بابایی در ۵۵سالگی و بعد از سال ها مبارزه با بیماری سرطان در هجدهم فروردین ماه ۹۹ از دنیا رفت.1400/06/30
08:26:42
5.0 / 5
209
تگهای خبر: تصویر , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری