ArtKit کیت هنری
از رادیو ایران پخش می شود؛

حضور كمدین باسابقه در بامداد عید با شما

حضور كمدین باسابقه در بامداد عید با شما كیت هنری: اصغر سمسارزاده چهره قدیمی عرصه كمدی در برنامه زنده بامداد عید با شما رادیو ایران حضور پیدا می كند.به گزارش كیت هنری به نقل از شبكه رادیویی ایران، اصغر سمسارزاده چهره قدیمی عرصه كمدی یازده فروردین در برنامه زنده «صبح عید با شما» رادیو ایران حضور پیدا می كند.
ساجد قدوسیان تهیه كننده و سردبیر برنامه «صبح عید با شما» اظهار داشت: اصغر سمسارزاده بدون شك از محبوب ترین هنرمندان و كمدین های سرزمین ماست و بارها هنگام ضبط برنامه «صبح جمعه با شما» در حضور مردم شاهد استقبال كم نظیر مخاطبان و طرفداران این هنرمند مردمی بوده ام. هر چند اصغر سمسارزاده سال هاست كه با برنامه «صبح جمعه با شما» همكاری می كند اما كمتر دیده شده كه او به صورت زنده در برنامه ای حضور پیدا كند. به همین جهت و به سبب شرایطی كه ویروس كرونا برای مردم دنیا و كشورمان به وجود آورده از اصغر سمسارزاده خواستم تا به استودیوی پخش رادیو ایران بیاید و در طول برنامه «صبح عید با شما» به صورت زنده فضای مفرحی را برای مخاطبان ایجاد كند. ایشان پذیرفتند و یازدهم فروردین در برنامه حضور پیدا می كنند.
برنامه «صبح عید با شما» ویژه برنامه گروه «صبح جمعه با شما» در روزهای نوروز است كه هر روز ساعت ۹: ۳۰ بامداد تا ۱۲ ظهر به تهیه كنندگی و سردبیری ساجد قدوسیان از آنتن رادیو ایران پخش می شود.


منبع:

1399/01/10
23:36:13
5.0 / 5
3017
تگهای خبر: رادیو , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری