ArtKit کیت هنری
رامبد جوان مطرح كرد؛

خندوانه پس از كرونا بازمی گردد

خندوانه پس از كرونا بازمی گردد كیت هنری: رامبد جوان ضمن تشریح دلیلهای توقف تولید سری جدید برنامه تلویزیونی خندوانه، از ادامه تولید آن بعد از عبور از بحران كرونا آگاهی داد.به گزارش كیت هنری به نقل از مهر، رامبد جوان درباب بازگشت خود به تلویزیون و ساخت ادامه برنامه «خندوانه» بیان كرد: واقعیت این است كه قصد ساختن برنامه «خندوانه» را نداشتم و به تلویزیون نیز اعلام نموده بودم كه فعلاً نمی سازم. این برنامه تا پس از رفع كرونا ساخته نمی گردد.
این برنامه ساز سیما كه با برنامه «بدون انقضا» در «رادیو گفتگو» به صورت تلفنی صحبت می كرد، با اشاره به كارهای این روزهای خود همزمان با شیوع ویروس كرونا اظهار داشت: در این ایام اهتمام كرده ایم كه در خانه بمانیم و در كنار همسر و دخترم نوردخت كه بهترین اتفاق زندگی من در سال ۱۳۹۸ بود، سرگرم هستم و زندگی می كنم.
وی درباب برخی ابهامات درباره توقف ناگهانی تولید «خندوانه» هم توضیح داد: متأسفانه بعضی از مدیران تلویزیون این مساله را مطرح كرده اند كه بنده بابت ساخت برنامه «خندوانه» پول دریافت كرده ام ولی به بهانه كرونا این كار را شروع نكرده ام! خواستم بگویم این یك بهتان است.
این مجری تلویزیون اشاره كرد: واقعیت این است كه قصد ساختن برنامه «خندوانه» را نداشتم و به تلویزیون نیز اعلام نموده بودم كه فعلاً نمی سازم. این ماجراها به شیوع ویروس كرونا در كشور خورد. در این زمان بنده علنی اعلام كردم كه این برنامه تا پس از رفع كرونا ساخته نمی گردد تا حالمان بهتر باشد و سر حال باشیم.
وی اشاره كرد: انسان باید در ابتدا در قبال خودش احساس مسئولیت كند. یعنی اگر خودمان را دوست داشته باشیم می توانیم به دیگران هم احترام بگذاریم و آنها را دوست داشته باشیم.
جوان با یادآوری اینكه از سال ۱۳۷۱ تابحال در تلویزیون فعالیت داشته است، تاكید كرد: در این سال ها با افراد زیادی كار كرده ام و از آنها تجربیات مهمی را یاد گرفته ام و جایگاه تلویزیون را نزد مردم می فهمم و درك می كنم و خیلی قبول دارم. هیچ چیزی جایگزینش نمی گردد.
وی در خاتمه با بیان بازگشت خود به تلویزیون و ساخت برنامه «خندوانه» اظهار داشت: قول خواهم داد روزی با حال خوب و تیمی سرحال و شرایط خوب به تلویزیون بیاییم و كلی اتفاقات خوب رقم بزنیم.


منبع:

1399/01/06
14:21:17
5.0 / 5
3019
تگهای خبر: رادیو , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری