ArtKit کیت هنری

تكالیف جدید برای انجمن هنرهای نمایشی

تكالیف جدید برای انجمن هنرهای نمایشی كیت هنری: عملكرد انحمن هنرهای نمایشی با حضور معاون هنری و با تاكید بر بازبینی اساسنامه و اصلاح ساختار و فرآیندها و همین طور انضباط مالی بیشتر اجرا شد.


به گزارش كیت هنری به نقل از روابط عمومی معاونت هنری، در ادامه برگزاری جلسات بررسی عملكرد مؤسسات و انجمن های در رابطه با معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلسه هیأت مؤسس انجمن هنرهای نمایشی ایران با سوژه بررسی عملكرد این انجمن در سال ۹۶ و ۹۷ انجام شد.
در جلسه هیأت مؤسس انجمن هنرهای نمایشی ایران كه با حضور سید مجتبی حسینی؛ معاون امور هنری، شهرام كرمی؛ مدیركل هنرهای نمایشی، حمید قبادی؛ مشاور اجرایی، امین مویدی؛ مشاور برنامه ریزی و نظارت راهبردی معاونت امور هنری، مجید فروغی، مدیر روابط عمومی معاونت هنری، حمید نیلی؛ مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران، هیأت مؤسس انجمن (حسین مسافر آستانه، محمد علی خبری)، اعضای هیأت مدیره انجمن (جواد مستخدمی، رحمان سیفی آزاد، سعید اسدی)، خزانه دار و بازرس انجمن برگزار شد؛ عملكرد این انجمن در سال های ۹۶ و ۹۷ بررسی گردید.
در این جلسه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجمن هنرهای نمایشی ایران در سال ۹۶ و ۹۷ و برنامه های آتی این انجمن نمایش شد و تكالیفی خصوصاً درباب بازبینی اساسنامه و اصلاح ساختار و فرآیندها و همین طور انضباط مالی بیشتر در هیأت امنا مصوب و به هیأت مدیره و مدیرعامل انجمن ابلاغ گردید.
سید مجتبی حسینی معاون امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این نشست با تاكید بر ساماندهی و هماهنگی انجمن ها و مؤسسات در رابطه با معاونت امور هنری اظهار داشت: بررسی عملكرد مؤسسات و انجمن های در رابطه با معاونت هنری از مدتی پیش شروع شده است و در سال آینده باز این فرایند ادامه دارد و ساختار و فرایند انجمن ها و مؤسسات بازبینی، اصلاح و ساماندهی می شود كه یكی از لزوم های آن بازبینی اساسنامه است. همین طور نمایش طرح ها و برنامه ها و هزینه مورد نیاز برای فعالیت ها از طرف انجمن ها و مؤسسات و بررسی آنها می تواند به هماهنگی بیشتر كمك نماید.
حسین مسافر آستانه؛ عضو هیأت مؤسس انجمن هنرهای نمایشی ایران در این نشست افزود: برگزاری این جلسه اتفاق خوشایندی است و امیدواریم با نگاهی كه در خصوص ساماندهی انجمن ها و نمایش برنامه ها و طرح های سالیانه از طرف انجمن هنرهای نمایشی وجود دارد، پویایی بیشتر انجمن هنرهای نمایشی را كه در حوزه تئاتر سراسر كشور مؤثر است، شاهد باشیم.
محمدعلی خبری، عضو هیأت مؤسس انجمن هنرهای نمایشی ایران باز در این نشست اظهار داشت: لزوم دارد كه مسائل و فعالیت های تئاتر همچون حوزه مخاطبان تئاتر مورد توجه قرار گیرد و امیدواریم این جلسات به تقویت فعالیت های تئاتر همچون فعالیت های انجمن هنرهای نمایشی ایران كمك نماید.1397/12/27
13:56:27
5.0 / 5
4584
تگهای خبر: آینده , تئاتر , نمایش , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری