ArtKit کیت هنری
مدیر حوزه علمیه خواهران لرستان خواستار شد:

محتوابخشی و خلق آثار فاخر پژوهشی در مدارس علمیه

محتوابخشی و خلق آثار فاخر پژوهشی در مدارس علمیه كیت هنری: مدیر حوزه علمیه خواهران لرستان با اشاره به این كه باید علاوه بر آشنا شدن طلاب با روش تحقیق، باید به محتوابخشی و خلق آثار متقن و فاخر باز در حوزه های علمیه توجه گردد، اظهار نمود: می‎طلبد جشنواره «علامه حلی» پُلی برای رسیدن به اهداف بزرگ و خلق آثار بزرگ و پُرمحتوا باشد.


به گزارش كیت هنری به نقل از ایسنا، حجت الاسلام علی موسوی در آئین اختتامیه دومین دوره جشنواره استانی «علامه حلّی» كه در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان استان برگزار شد، اظهار داشت: هدف از جشنواره علامه حلی آشنایی، قلم زدن و راه افتادن طلاب در عرصه پژوهش است.

وی افزود: هركسی باید به اندازه توان و ظرفیت خود از این زمینه استفاده نماید كه این زمینه در مدارس به وجود آمده است.

موسوی با اشاره به این كه در این راستا لازم است علاوه بر آشنا شدن طلاب با روش تحقیق، باید به محتوابخشی و خلق آثار متقن و فاخر باز در حوزه های علمیه توجه گردد، عنوان كرد: می‎طلبد جشنواره علامه حلی پلی برای رسیدن به اهداف بزرگ و خلق آثار بزرگ و پُرمحتوا باشد.

مدیر حوزه علمیه خواهران لرستان با بیان این كه پژوهش مانند آب است كه در هرجا باشد مایه حیات است، اظهاركرد: حیات یك طلبه و عالم باز در پژوهش است، بلكه بالاتر حیات علم و ارتقاء آن و تولید علم باز وابسته به پژوهش است، اگر انسان های اهل پژوهش را بخواهیم شناسایی نماییم مانند یك چشمه سار هستند.

وی با اشاره به این كه پژوهش مراتبی دارد، عنوان كرد: كسی كه پژوهش می كند علاوه بر این كه خودش را به سرمنزل مقصود می رساند موجب میگردد دیگران هم بهره ببرند، پس باید ما به این مقام برسیم هم خودمان را احیا نماییم و هم به دیگران حیات بدهیم.1397/09/28
21:43:53
5.0 / 5
4340
تگهای خبر: اختتامیه , برند , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری