ArtKit کیت هنری

وضعیت كارگردان كیف انگلیسی بعد از پیوند كبد

وضعیت كارگردان كیف انگلیسی بعد از پیوند كبد كیت هنری: سید ضیاء الدین دری كه چندی قبل به علت عارضه كبدی در بیمارستان تهران بستری بود و سپس برای پیوند كبد به بیمارستان شیراز منتقل شده بود، شامگاه گذشته عمل پیوند كبد را با موفقیت پشت سر گذاشت.


نوید دری ـ فرزند این كارگردان ـ درباره وضعیت عمومی سید ضیاء الدین دری به ایسنا اظهار داشت: عصر روز گذشته (دوم مرداد ماه) ایشان برای عمل پیوند كبد به اتاق عمل منتقل شدند و این عمل به قول تیم پزشكان رضایت بخش بود.

او با اشاره به اینكه این كارگردان هم اكنون تحت مراقبت های ویژه پیوند اعضاء است، خاطرنشان كرد: عمل پیوند موفقیت آمیز بود اما مرحله بعدی كه سخت تر از مراقبت ها و هماهنگی كبد و بدن ایشان است كه حدود سه، چهار هفته طول می كشد.

نوید دری سپس ضمن اعلام هوشیاری سید ضیاءالدین دری در عین حال اظهار داشت: ایشان به علت اجتناب از درد تا ۷۲ ساعت به حالت خواب هستند تا این شرایط او را اذیت نكند. از همه مردم می خواهیم كه دست به دعا شوند تا این پیوند با بدن هماهنگ شود.

فرزند این كارگردان خاطرنشان كرد كه ضیاءالدین دری باید حدود دو ماه در بیمارستان بستری باشد.

او در انتها از اعضای تیم پیوند كبد بیمارستان بوعلی سینا و دانشكده علوم پزشكی تشكر كرد كه در موقع مناسب توانستند این عمل را با موفقیت به سرانجام برسانند.

وی همینطور از نهادهایی چون ریاست جمهوری و تلویزیون و همینطور مدیرعامل خانه سینما به علت حمایت های معنوی تشكر كرد.
به گزارش كیت هنری به نقل از ایسنا، آخرین پروژه سید ضیاءالدین دری، «كلاه پهلوی» است كه سال ۹۱ و ۹۲ از شبكه اول پخش گردید و هم اكنون هر شب از شبكه افق در حال بازپخش است. این كارگردان همینطور سریال تاریخی كیف انگلیسی را با بازی لیلا حاتمی و علی مصفا در كارنامه هنری اش دارد.1397/05/03
15:22:14
5.0 / 5
4821
تگهای خبر: كارگردان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری