ArtKit کیت هنری
مراسمی صمیمی با حضور مدیران

اتفاقی كه رضایت رادیویی ها را جلب كرد، آرزو برای ادامه دورهمی ها

اتفاقی كه رضایت رادیویی ها را جلب كرد، آرزو برای ادامه دورهمی ها كیت هنری: معاونت صدا شب گذشته اهالی پیشكسوت و قدیمی رادیو را در یك آیین گرامیداشت گردهم آورد و حال و هوای خوبی بین آنها رقم زد.


به گزارش كیت هنری به نقل از مهر، شب گذشته ۱۲ خرداد قدیمی ها و پیشكسوت های رادیو به دعوت معاونت صدا گرد هم آمدند و ساعتی پیش از افطار با هم خوش و بش كرده و گپ زدند. این گردهم آیی به شكلی آیینی برای گرامیداشت پیشكسوت های رادیو بود كه طی چند دهه شاهد همه فراز و فرودهای رادیو بوده و آن را در دوران های مختلفی یاری كرده بودند و حالا بعضی هایشان كمتر فعالیت می نمایند و كمتر در راهروهای رادیو رفت و آمد دارند. حتی برخی از برنامه سازانی كه سال ها در این رسانه فعالیت داشتند و به دلایلی چند سالی از رادیو دور بودند هم به این مراسم دعوت شده بودند.
این مراسم گرامیداشت با حضور عبدالعلی علی عسكری رییس صداوسیما و حمید شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی همراه بود و هر دوی آنها در این آیین با رادیویی ها دیدار و دقایقی با آنها احوالپرسی كردند. این گرامیداشت درحالی برگزار گردید كه چندی قبل در اختتامیه جشنواره نوروزی «سین سیما» در نحوه برگزاری، زمان بندی تجلیل از برگزیدگان جشنواره و حتی نوع تجلیل ها بی مهری هایی به اهالی رادیو صورت گرفت كه سبب رنجش بعضی از پیشكسوت ها هم شد. شب گذشته اما در یك گردهمایی به خوبی از این پیشكسوت ها یاد شد؛ افرادی كه بعضی شان جزو نخستین های رادیو در حوزه های مختلف تهیه كنندگی، صدابرداری، گویندگی و... بودند و بیشترشان از این گردهمایی كه سبب شد بتوانند همكاران خویش را ببینند و از دلتنگی هایشان بگویند اظهار رضایت كردند.
بعضی از رادیویی ها هم در این دیدار از آرزو یا حسرتی برای سخن گفتن با مدیران در گذشته یاد كرده و ابراز امیدواری كردند كه این دیدارها ادامه داشته باشد. مراسم گرامیداشت رادیویی ها با حضور افراد با سابقه و پیشكسوتی چون غلامعلی امیرنوری، حسن معین، محمود آیتی، مرتضی حافظی، جمال احمدی، سرور پاك نشان، فریبرز گلبن، ماهدار توكلی، داوود حیدری، بیوك میرزایی، داوود نماینده، جواد پیشگر، مریم نشیبا و... برگزار گردید و هر یك از رادیویی ها چند كلامی از رادیو و شادمانی خود برای این دورهمی سخن گفتند.

1397/03/13
19:17:29
5.0 / 5
4832
تگهای خبر: جشن , جشنواره , رادیو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری