ArtKit کیت هنری

انتقاد رابرت دنیرو از دنیای دروغ و طمع ترامپ

انتقاد رابرت دنیرو از دنیای دروغ و طمع ترامپ كیت هنری: بازیگر محبوب هالیوودی یك بار دیگر از سخنرانی های عمومی اش بهره برد تا به شدت رییس جمهور آمریكا را بكوبد.به گزارش كیت هنری به نقل از هالیوود ریپورتر، در شبی كه به منظور جمع آوری سرمایه برای خیریه برگزار شده بود، رابرت دنیرو یك بار دیگر از فرصت بهره برد تا رییس جمهوری آمریكا و چیزی كه او آن را «دنیای دروغ و طمع ترامپ» خواند بكوبد.
دیشب مراسم شامی در هالیوود برگزار گردید كه هدفش پشتیبانی از «صندوق تكامل»، یعنی سازمانی بود كه به كودكان در مضیقه برای دریافت آموزش درجات بالا كمك می نماید.
دنیرو صحبت هایش را با مبحث كارهای این صندوق آغاز كرد، اما بعد گفت «آموزش در كالج بسیار مهم است، ولی آموزش بدون انسانیت یعنی جهالت. به رییس جمهورمان نگاه كنید. او از دانشگاه پنسیلوانیا فارغ التحصیل شد، ازاین رو در معرض آموزش باكیفیت قرار داشت، اما هنوز یك احمق است. كاملا هم كمبود هر نوع حس انسانیت و شفقت در او حس می گردد.»
این بازیگر اظهار داشت: چنین مساله ای امشب اینجا اهمیت دیگری پیدا می كند چون ترامپ به آموزش هم بعنوان یك نوع كلاهبرداری و راهی برای پول درآوردن از بقیه نگاه می كند. كسی اینجا می خواهد در دانشگاه ترامپ درس بخواند؟ اگر در مقابله با چنین خصومتی ساكت باشیم یعنی در آن همدست هستیم.
دنیرو سخنانش را با گفتن این به آخر برد كه «اما اشتیاق خویش را از دست ندهید، مدرك تان را از یك موسسه معتبر دریافت كنید. لازم نیست رییس جمهور بشوید، می توانید یك شغل صادقانه پیدا كنید. یا حتی رییس جمهور هم بشوید، چون كه نه؟ شاید بتوانید وقار و مقام این شغل را به آن بازگردانید.»
در میانه سخنان دنیرو چند نفری او را هو كردند، اما وقتی او آنها را ساكت كرد، جمعیت برای او دست زد.

1396/12/23
14:46:54
5.0 / 5
4516
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری