ArtKit کیت هنری

وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان

وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان به گزارش كیت هنری خبری كه حكایت از وخامت وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان دارد، نادرست خوانده شد اما با این حال شایعات در این زمینه ادامه دارد.


بعد از اینكه اخیرا خبری منتشر گردید و حكایت از تشدید بیماری محمدرضا شجریان ـ استاد آواز ایرانی ـ داشت روابط عمومی شركت دل آواز در گفت وگو با ایسنا این مورد را تكذیب نمود.
با این حال همچنان برخی خبر از وخامت وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان می دهند و گفته می گردد او به كما رفته است.
پیش از این بارها خبرهایی در خصوص تشدید بیماری این خواننده آواز ایرانی منتشر می شد و دوستداران او را نگران می كرد اما بعد تكذیب می شد.
همایون شجریان در گفت وگویی كه دی ماه با «یورونیوز» داشت، درباره حال جسمانی پدرش اظهار داشته بود: «بیماری پدرم (محمدرضا شجریان) به سمت بهبود نرفته اما وضعیت بدتر هم نشده است.»
او اظهار كرده بود: «سال گذشته و به علت بیماری كه پدر دچارش بودند، مجبور شدند كه پرتودرمانی را در ناحیه سر داشته باشند كه این سبب می گردد بافت های سالم هم صدمه ببیند. پرتو درمانی ضمن این كه مریضی را كنترل می كند باعث یكسری اشكالات می گردد. الان نسبت به آن روزهای اول وضعیت ایشان خیلی بهتر شده است.»
همایون شجریان در ادامه با اشاره به این كه بعد از ثابت شدن شرایط جسمی پدرش در مقطعی قرار گرفتند كه دو راه بیشتر پیش روی نداشتند، در توضیح شرایط اظهار داشته بود: «یا این كه ایشان باید با فیزیوتراپی به سمت بهتر شدن شرایط جسمی می رفتند یا این كه مریضی پیشرفت كند و ایشان را به سمت بدتر شدن پیش ببرد. متاسفانه به سمت بهبود نرفته ایم اما در عین حال خوشبختانه الان ۸ ـ ۷ ماه است وضعیت بدتر نشده و ما هنوز سر آن دوراهی مانده ایم. یعنی وضعیت ایشان نه بدتر شده است و نه بهتر.»


 

1396/11/27
16:30:29
5.0 / 5
5067
تگهای خبر: خواننده , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری