ArtKit کیت هنری

ویل اسمیت با درخشان برمی گردد

ویل اسمیت با درخشان برمی گردد كیت هنری: شبكه نتفلیكس اعلام نمود قسمت دوم فیلم درخشان را با بازی ویل اسمیت می سازد.به گزارش كیت هنری به نقل از ورایتی، به دنبال موفقیت «درخشان» نتفلیكس اعلام نمود ادامه ای بر این فیلم می سازد و ویل اسمیت و جوئل ادگرتون بازیگران فیلم اصلی، نقش های خویش را در دنباله آن هم ادامه می دهند.
كارگردان فیلم اصلی یعنی دیوید آیر هم برای كارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت بعدی تعیین شده است. در حالی كه نویسنده فیلمنامه «درخشان» مكس لندیس بود و او فیلمنامه را بر اساس داستانی از خودش نوشته بود، در قسمت دوم حضور نخواهد داشت.
نتفلیكس با انتشار ویدیویی از زبان یك اُرك، اعلام نمود قسمت بعدی این فیلم ساخته خواهد شد.
گفته شده قسمت اصلی این فیلم كه ۲۲ دسامبر منتشر گردید بیش از ۱۱ میلیون تماشاچی تنها در سه روز نخست آن، داشته است. بدین سان «درخشان» پرمخاطب ترین فیلم نتفلیكس در همه كشورها بوده است و حتی در كشورهای دیگر بیشتر از آمریكا مخاطب داشت.
نومی راپاس، ادگار رامیرز، لوسی فرای، كریس براونینگ و برد ویلیام هنكه دیگر بازیگران این فیلم هستند.
«درخشان» فیلمی در سبك فانتزی، اكشن و جنایی، داستان دو افسر پلیس را روایت می كند كه یكی از آنها انسان و دیگری ارك است. آنها با همكاری هم از جهان حفاظت می كنند.
نتفلیكس در معرفی فیلم گفته است: در این دنیای فانتزی انسان ها، ارك ها، الف ها، جن و پری ها در كنار هم زندگی می كنند. دو مامور پلیس با نام های وارد با بازی ویل اسمیت و جاكوبی با بازی جوئل ادگرتون در مركز داستان هستند كه یكی از آن ها انسان و دیگری ارك است. در یك گشت شبانه، یك اتفاق سبب می گردد مسیر زندگی این دو پلیس برای همیشه عوض شود. آن ها باید از یك الف محافظت و با اشخاص متعددی مبارزه كنند. این دو مامور پلیس باید اختلافاتی را كه دارند، كنار بگذارند و با همكاری هم از یك جادوی فراموش شده حفاظت و آن را از دست افراد نادرستی كه ممكن است از آن استفاده كنند و همه چیز را از بین ببرند، دور كنند.
با وجود موفقیت در برابر مخاطبان، این فیلم نظر منتقدان را جلب نكرده است.

1396/10/14
20:25:57
5.0 / 5
4649
تگهای خبر: بازیگر , فیلم , كارگردان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری