ArtKit کیت هنری

۱۴ استان به جشنواره تجسمی فجر پیوستند، تصویب پرداخت كمك هزینه

۱۴ استان به جشنواره تجسمی فجر پیوستند، تصویب پرداخت كمك هزینه كیت هنری: طی احكامی از جانب مجتبی آقایی دبیركل دهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، مدیران هنری ۱۴ استان معرفی گشتند.


به گزارش كیت هنری به نقل از ستاد خبری دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، تهران، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، فارس، قزوین، گیلان، گلستان و همدان از استان هایی هستند كه برای حضور در جشنواره تجسمی فجر احكام خویش را دریافت كردند. این بخش از جشنواره با هدف توجه به هنرمندان استان ها و انعكاس آثار آنها در سطح ملی و با رویكرد بینارشته ای به این رویداد هنری كشور افزوده شده است.
طی جلسه ایی كه با هدف هماهنگی و تشریح برنامه ها با حضور دبیران جشنواره و مدیران هنری استان ها در محل ستاد برگزاری جشنواره تشكیل شد، برنامه ریزی ها در هر استان بررسی و هماهنگی های لازم مورد بحث قرار گرفت. همینطور در جلسه مذكور كمك هزینه آماده سازی و نمایش آثار از جانب ستاد برگزاری جشنواره، لوح سپاس، معرفی هنرمند و چاپ آثار در كتاب جشنواره به همراه اختصاص بیمه هنرمندان و عضویت در موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر مصوب شد. در ادامه این جلسه پیشنهاد شد كه یك روز بعنوان روز هنر استان در محل برگزاری نمایشگاه جشنواره در تهران اختصاص پیدا كند تا این مراسم فرصت مغتنمی برای نكوداشت مقام هنرمند معرفی شده باشد.
افتتاحیه این بخش از دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در روز ۱۲ بهمن سال جاری در هر استان برگزار و نمایشگاه تا ۲۲ بهمن دایر خواهد بود. دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ۳ بهمن الی ۴ اسفند در موسسه فرهنگی و هنری صبا برگزار می گردد. تصاویر خبر از تبسم ارگی است.

1396/10/13
22:46:52
5.0 / 5
4425
تگهای خبر: جشن , جشنواره , نمایش , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری