ArtKit کیت هنری

رادیو صبا پاییزی متفاوت را تدارک دید

رادیو صبا پاییزی متفاوت را تدارک دید کیت هنری: رادیو صبا به مناسبت فرارسیدن ماه ربیع و شروع سال تحصیلی جدید با تولید برنامه های جدید و نوسازی جدول پخش شبکه، پاییزی متفاوت را تدارک دیده است.به گزارش کیت هنری به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، با فرا رسیدن ماه ربیع و شروع سال تحصیلی جدول پخش شبکه رادیویی با تحول ویژه همراه مخاطبان می شود.
حمیدرضا افتخاری مدیر شبکه رادیو صبا درباره ی جدول پخش پاییزی شبکه توضیح داد: شعار شبکه رادیو صبا «صدای شادی آفرین» است و ماه ربیع، ماه شادی و سرور است. این شبکه با توجه به این که در روزهای محرم و صفر عملاً نمی توانست در زمینه ماموریتی خود فعالیت کند بدین سبب شروع ماه ربیع الاول همزمان با شروع سال تحصیلی جدید و شور و شوق مدرسه رفتن پس از دو سال کرونا مقطع مناسبی برای ایجاد تحول در برنامه های این شبکه محسوب می شد.
وی افزود: برنامه ریزی برای اصلاح و نوسازی برنامه های رادیو صبا از تیرماه ۱۴۰۱ با دریافت طرح های جدید و بررسی و ارزیابی برنامه های روی آنتن باتوجه به نظرات و علایق مخاطبان و ماموریت شبکه صورت گرفت.
افتخاری نتایج این ارزیابی را به این صورت اعلام کرد، که طبق ارزیابی های انجام شده رادیو صبا از ۶ مهرماه با ۳۲ عنوان برنامه تولیدی و زنده همراه مخاطبان می شود، که در کنار آن برنامه های آرشیوی و بازپخش نیز تقدیم مخاطبان می شود.
مدیر رادیو صبا درباره ی این ۳۲ عنوان برنامه اظهار داشت: تمام برنامه ها در جدول پخش پاییزی با یک شعار متناسب با محوریت برنامه و طرح موضوعی در رابطه با اتفاقات روز جامعه و بدنبال چشم اندازی مشخص تقدیم مخاطبان می شود.
وی اضافه کرد: در این تغییرات سعی کردیم برنامه های جدید در قالب های متنوعی مثل مستند، مسابقه، برنامه تعاملی و بررسی حواشی روز جامعه متناسب با نظرات مخاطبان به جدول پخش اضافه شود.
افتخاری جدول پخش پاییزی رادیو صبا را به این صورت تشریح کرد: دو قاف، مجتمع پنجاه و پنج، دوطرفه، مامان پز، عصر قجر، خنده نقره ای، به توان هفت، جهان در جام، نوجوانانه، شب شنبه، شب صبایی، دو طرفه، زندگی خصوصی مشاهیر و شکر سخن، ۱۴ عنوان برنامه جدیدی است که به جدول پخش اضافه می شود.
وی اشاره کرد: زوج هنری طناز رادیو صبا محمدرضا قلمبر و مهبد قناعت پیشه در برنامه «دو قاف» که برگرفته از سرواژه اسم این دو مجری توانمند است، پنجشنبه و جمعه ها با تهیه کنندگی امیر اکبری لبخند و شادی را تقدیم مخاطبان می کنند.
افتخاری افزود: «مجتمع ده پنجاه و پنج» مسابقه راهبردی و جذابی است که جایگزین برنامه «به وقت زندگی» می شود، این برنامه با اجرای محسن شاهمرادی و تهیه کنندگی سجاد کلبادی نژاد هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰ پخش می شود. همین طور محمدرضا قلمبر هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ بامداد در برنامه زنده «دو طرفه» در فضای شاد به تعامل با مخاطبان می پردازد و با طنازی لبخند و شادی را تقدیم مخاطبان می کند.
مدیر رادیو صبا بیان کرد: گزیده جذاب تمام اتفاقات بامداد تا ساعت ۸ شب رادیو صبا در یک برنامه زنده جذاب و شنیدنی به نام «شب صبایی» با اجرای مهبد قناعت پیشه است. این برنامه در ۴۵ دقیقه به مرور تمام اتفاقات شیرینی که در طول روز روی آنتن رادیو صبا رخ می دهد می پردازد. «مامان پز» برنامه آشپزی است، که روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۳: ۳۰ خانم رابعه مدنی مادربزرگ شیرین سینمای ایران در این برنامه ضمن آموزش پخت غذاهای سنتی ایرانی در فضای شیرین به خاطره گویی می پردازد.
وی اشاره کرد: «نوجوانانه» عنوان برنامه جدیدی است که توسط مخاطبان نوجوان رادیو صبا اجرا و تولید می شود این برنامه جمعه ها ساعت ۸ بامداد به تهیه کنندگی انسیه شمس اللهی راهی آنتن صبا می شود. جُنگ شاد عصرگاهی «سه گوش» بر پایه شوخی با خبرهای روز جایگزین برنامه «عصر صبا» می شود، که به تهیه کنندگی پیمان پناهی تقدیم شنوندگان می شود.
افتخاری در ادامه اظهار داشت: در جدول پخش رادیو صبا جای برنامه تاریخی احساس می شد که برنامه جدید «عصرقجر» با محوریت شوخی با اتفاقات تاریخی دوره قاجار شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۶ به تهیه کنندگی رضا عزتی تقدیم مخاطبان می شود.
«شب شنبه» یک برنامه فرهنگی است، که در آن جمعه شب ها مهبد قناعت پیشه میزبان یکی از چهره های فرهنگی و هنری می شود و کنار هم با خاطره گویی و اجرای نمایش در فضای شاد همراه مخاطبان می شوند. ویژه برنامه مستند داستانی «جهان در جام» با محور موضوعی معرفی کشورهای حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ۱۶ مهر هر روز از شنبه تا چهارشنبه با اجرای محسن شاهمرادی تقدیم مخاطبان می شود.
مدیر رادیو صبا در ادامه اظهار داشت: امیرحسین مدرس در برنامه «به توان هفت» در فضای متفاوتی هر روز از شنبه تا چهارشنبه در ۳۰ دقیقه به معرفی کتاب می پردازد. رادیو صبا با برنامه «خنده نقره ای» به تهیه کنندگی مهدی استاد احمد شنبه تا چهارشنبه به معرفی و مرور فیلم های کمدی سینمایی می پردازد.
رادیو صبا را روی موج اف ام ردیف ۱۰۵.۵ مگاهرتز بشنوید.


منبع:

1401/07/07
12:38:06
5.0 / 5
152
تگهای خبر: آموزش , جشن , رادیو , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری