ArtKit کیت هنری
در گزارش كیت هنری مطرح شد؛

پویش به عشق خاکم روی موج جوان

پویش به عشق خاکم روی موج جوان به گزارش کیت هنری، به مناسبت هفته دفاع مقدس رادیو جوان با ویژه برنامه خط آزاد، با همکاری صدا و سیمای مرکز آبادان از مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس، همراه مخاطبین این شبکه خواهد بود.مجتبی حسنی تهیه کننده ویژه برنامه «خط آزاد» در رابطه با این برنامه و رویکرد آن در هفته دفاع مقدس به خبرنگار مهر بیان نمود: از ۳۱ شهریور ماه به مدت یک هفته در برنامه «خط آزاد»، با پرداختن به ۵ محور موضوعی و راه اندازی پویش «من به عشق خاکم…» به استقبال هفته دفاع مقدس خواهیم رفت.
حسنی در مورد بخش های اصلی «خط آزاد» توضیح داد: ۵ محور اصلی که در این برنامه به آن خواهیم پرداخت، نقش مردم محلی در دفاع از مرزها مخصوصاً در ایام ابتدایی جنگ تحمیلی، همبستگی جامعه و بسیج شدن مردم برای دفاع از کشور، شهدای دانش آموز و دانشجو در ۸ سال دفاع مقدس، صحبت در مورد برخی عملیات های مهم و در انتها بررسی دستاوردهای نظامی بعد از جنگ تحمیلی و غرور ملی حاصل از پیشرفت های نظامی خواهد بود.
تهیه کننده «خط آزاد» در مورد مقارن شدن هفته دفاع مقدس و شهادت پیامبر اکرم (ص)، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) توضیح داد: در ویژه «برنامه خط آزاد»، در روز شهادت امام حسن (ع) با فرماندهان تیپ امام حسن مجتبی (ع) شهر بهبهان، در مورد فضای حاکم بر جبهه، رزمندگان این شهر و عملیات های انجام شده توسط این تیپ صحبت نماییم، و در روز شهادت امام رضا (ع) هم به بررسی عملیات ثامن الحجج که سبب شکست حصر آبادان شد می پردازیم.
حسنی با اشاره به اینکه با پویش «من به عشق خاکم…» در هفته دفاع مقدس همراه مخاطبین خواهیم بود اضافه کرد: شنوندگان رادیو جوان می توانند به صورت تصویری، صوتی یا متنی با کامل کردن این جمله، بگویند تا حاضرند چه کاری را به عشق خاک وطنشان انجام دهند و در این پویش شرکت نمایند. صدای مردم عزیزمان که در این پویش شرکت کردند از خود برنامه پخش و تصاویر آنها از رادیونمای و فضای مجازی شبکه منتشر می شود.
این تهیه کننده رادیو جوان ضمن اشاره به ساخت دو سری مستند در مورد ۷ شهید دفاع مقدس و ۷ منطقه عملیاتی خاطرنشان کرد: ویژه برنامه «خط آزاد» در هر روز به یکی از شهیدان دفاع مقدس که در خاک عراق اسیر شدند و کمتر از آنها صحبت شده تقدیم خواهد شد. در مستندی به نام «خط سرخ» از زندگی و نحوه شهادت آن شهید بزرگوار خواهیم شنید و همینطور در مستندی با نام «خط مقدم» هم هر روز به یکی از مناطق عملیاتی خواهیم رفت و با راویان مناطق در رابطه با اتفاقات آنجا صحبت خواهیم کرد.
ویژه برنامه «خط آزاد» به تهیه کنندگی مجتبی حسنی، اجرای مجید عسگری و با همکاری صدا و سیمای مرکز آبادان روی آنتن زنده رادیو جوان می رود.


منبع:

1401/06/29
12:09:51
5.0 / 5
216
تگهای خبر: تصویر , رادیو , زندگی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری