ArtKit کیت هنری
محمود پاك نیت با كیت هنری مطرح كرد؛

سر صحنه نوار زرد 2 هستم

سر صحنه نوار زرد 2 هستم محمود پاک نیت ضمن اشاره به حضورش در سریال نوار زرد ۲ بیان کرد که این مجموعه قصه ای پلیسی و جذاب دارد.محمود پاک نیت بازیگر سریال «کهنه سوار» که این روزها از شبکه آی فیلم روی آنتن می رود و از ساخته های اکبر خواجویی بوده است به خبرنگار مهر بیان نمود: سریال «کهنه سوار» از آن کارهای نوستالژیک است که خاطرات خیلی خوبی از آن دارم. آن زمان جوان تر هم بودیم و انرژی بیشتری داشتیم. کار برای من ارزش بیشتری داشت بخصوص که با بزرگانی مثل مرحوم محمدعلی کشاورز و زنده یاد حمیده خیرآبادی همکار بودیم. آن زمان عشق و علاقه خاصی به کار داشتیم، البته نه این که علاقه کم شده باشد اما آن زمان جوان بودیم و در یک جمع با حضور بزرگان کار می کردیم و همین مبحث خیلی برایمان اهمیت داشت و انگیزه می داد.
وی درباره علاقه اش به این سریال و پذیرفتن نقش ها اظهار داشت: من اصولاً تا نقشی را کامل نخوانم قبول نمی کنم. اگر بتوانم خودم را راضی کنم، آن وقت نقش را بازی می کنم. نقشم در سریال «کهنه سوار» هم جذاب بود و تا حالا مشابه اش را کار نکرده بودم، به همین خاطر به اندازه کافی برایم جذابیت داشت.
پاک نیت درباره فضای این سریال که به ورزش کشتی می پرداخت و علاقه خودش اظهار داشت: هم به کشتی علاقه دارم و هم به والیبال. فوتبال را هم دوست دارم اما در حد یک تماشاگر. در دوران کودکی یکبار در بازی فوتبال توپ به بینی ام خورد و سبب خونریزی شدید و شکستگی شد و از آن زمان دیگر قید بازی فوتبال را زدم و ترجیح دادم در حد یک تماشاگر باقی بمانم.
وی ضمن اشاره به خاطره ای از همکاری با کارگردان «پدرسالار» اظهار نمود: برای بازی در سریال «پدرسالار» بین شیراز و تهران در رفت و آمد بودم. اتفاقاً مرحومه حمیده خیرآبادی در زمان تصویربرداری «پدرسالار» وقتی فهمید که همسرم هم بازیگر است به اطلاع مرحوم آقای خواجویی رساند. آقای خواجویی گلایه کردند که چرا زودتر نگفتی و خانم صبرکن می توانست نقش یکی از دختران پدرسالار را بازی کند اما خوب من از آشنابازی خوشم نمی آید و دلم نمی خواهد چون خودم در یک سریال هستم همسرم هم حضور داشته باشد، مگر این که خواست کارگردان بر این باشد. زمان سریال پدرسالار دو بچه هم در خانه داشتیم که واقعاً سخت بود همسرم آنها را رها کند و به تهران بیاید. آقای خواجویی حتی می گفتند می شود بچه ها هم بیایند و همگی در یک خانه ساکن شوید اما در نهایت امکانش فراهم نشد. البته خودم هم دوست نداشتم به واسطه من نقشی به همسرم داده شود. این کار را درست نمی دانم و واقعاً متنفر هستم از این مورد. به هر حال، وقتی صحبت بازی در سریال «کهنه سوار» پیش امد آقای خواجویی گفتند فلان نقش را هم برای خانم صبرکن در نظر گرفته اند و بدین سان همسرم هم در این سریال بازی کرد.
این بازیگر درباره مقایسه «کهنه سوار» و «پدر سالار» اظهار داشت: قصه «پدرسالار» خیلی جذاب و جامع بود. محال بود مخاطب سریال را ببیند و نگوید فلان شخصیت سریال شبیه یکی از افراد خانواده یا فامیل است و خودمان شبیه اش را داریم. شخصیت های سریال برای بیننده جذابیت داشتند و باورپذیر بودند اما قصه کهنه سوار این خصوصیت را نداشت. قصه این سریال درباره خانواده ای بود که به کشتی علاقه داشتند و همه خانواده ها لزوماً به کشتی علاقه ندارند.
وی درباره فعالیت این روزهایش اظهار داشت: در سر صحنه سریال «نوار زرد ۲» به کارگردانی آقای سروش محمدزاده هستم. کار پلیسی جذاب و خوبی است که سری دومش ایجاد می شود. البته تمامی عوامل این سریال همچون بازیگرانش همه عوض شده اند و گروه جدیدی سری دوم را می سازند. برای بازی در سریال «تب تاب» به کارگردانی آقای داریوش مختاری هم قرارداد دارم که مقرر است بزودی بازی ام آغاز شود.


منبع:

1400/08/30
11:34:33
5.0 / 5
233
تگهای خبر: بازیگر , تصویر , سریال , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری