ArtKit کیت هنری
در مصاحبه با ایندی وایر؛

رابرت دنیرو درباره جراحتش حرف زد

رابرت دنیرو درباره جراحتش حرف زد بازیگر سرشناس فیلم جدید مارتین اسکورسیزی درباره مصدومیتش صحبت کرد و آنرا طاقت فرسا خواند و در عین حال بر لزوم بازگشت به سینماها تاکید نمود.به گزارش کیت هنری به نقل از ایندی وایر، رابرت دنیرو بازیگر فیلم جدید «قاتلان ماه کامل» مارتین اسکورسیزی درباره مصدومیتش صحبت کرد و گفت چرا لطمه دیده و چرا بعید است این لطمه دیدگی بر ادامه روند تولید فیلم تاثیر بگذارد.
رابرت دنیرو توضیح داد که جراحت وی در صحنه فیلمبرداری رخ نداده است. وی اظهار داشت: به عضله چهار سر ران خود لطمه زدم و آنرا تقریباً پاره کردم. فقط داشتم از روی یک چیز رد می شدم که خوردم زمین. دردش سخت و طاقت فرسا بود و حالا باید این مشکل را درست کنم. چنین چیزهایی رخ می دهد مخصوصاً وقتی سنت بالا رفته باشد و باید برای چیزهای غیرمنتظره آماده باشی. اما خب درست شدنی هم hست.
آسیب دیدگی دنیرو در اوکلاهما رخ داد و وی به نیویورک بازگشت تا تحت درمان قرار بگیرد.
البته گفته شده او از قبل هم قرار بود جمعه به نیویورک برگردد برای اینکه می خواست چند هفته ای از تولید فاصله بگیرد. بنا بر این انتظار نمی رود تولید فیلم «قاتلان ماه کامل» به سبب جراحت وی با تعویق روبرو شود.
دنیرو اصرار کرد که لطمه دیدگی وی احتمالاً تاثیری در ایفای نقش یک دامدار به نام ویلیام هیل نمی گذارد. وی اظهار داشت: شخصیت من در فیلم «قاتلان ماه انل» یک شخصیت کم تحرک است. خدا را شکر تحرک زیادی نباید داشته باشم بدین سبب کارها را ردیف می نماییم. فقط باید مراحل لازم را طی کنم. پایم را در یک وضعیت ثابت نگه دارم و بگذارم تا خودش بهتر شود.
وی همین طور اصرار کرد با وجود این که اپل تی وی تولید کننده «قاتلان ماه کامل» است این فیلم ابتدا اکران آنلاین نخواهد داشت و فیلم باید در سینماها اکران شود. وی ادامه داد: امیدوارم تا زمان کامل شدن فیلم به وضعیت عادی برگردیم.
دنیرو درباره جشنواره ترایبکا هم صحبت کرد و گفت این جشنواره می خواهد تا در طول چند هفته در فضای باز اجرا شود. وی اصرار کرد که چالش های پیش رو آینده سینماها را رقم می زند.
وی اضافه کرد: اگر بتوانم به هر روشی به مردم کمک کنم تا تصمیم بگیرند و به سینما بروند، عالی می شود. امیدوارم ظرف چند ماه آتی، بیشتر و بیشتر به سینماها برگردیم، همانطور که قبلاً عادت داشتیم و همه چیز به وضعیت نرمال برگردد. اگر بتوانم به هر طریقی مردم را به سینما رفتن ترغیب کنم، حالا چه اعلامیه بدهم چه در یک سینمای شلوغ حاضر شوم، حتما این کار را می کنم. سینما یک ضرورت است.
دنیرو که همیشه منتقد صریح ترامپ بود، ابراز امیدواری کرد در این دوره امور بهتر سروسامان پیدا کند و اوضاع درست جلو برود.
وی در آخر تصریح کرد: فکر می کنم خوبی پیروز خواهد شد. هیچکس نمی تواند متوجه شود که همه چیز می تواند چقدر بد شود؛ حتی من اما باید اهتمام نماییم کشورمان باردیگر درست شود. آشوب و دیوانگی چیزی نیست که ما دنبالش باشیم.
«قاتلان ماه کامل» حالا در حال فیلمبرداری در اوکلاهما است. لئوناردو دی کاپریو بازیگر اصلی فیلم است و نقش وی پسر شخصیتی است که رابرت دنیرو نقشش را ایفا می کند.


منبع:

1400/02/27
09:51:02
5.0 / 5
580
تگهای خبر: آینده , اكران , بازیگر , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری