ArtKit کیت هنری

تصاویری از كعبه زیر باران

تصاویری از كعبه زیر باران به گزارش کیت هنری زائرین خانه خدا که برای انجام مراسم عمره در شهر مکه حضور دارند، طواف کعبه را زیر باران شدید انجام دادند.


به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا، عربستان همزمان با سرعت گرفتن واکسیناسیون عمومی در این کشور، پذیرش تدریجی زائرین خارجی را جهت شرکت در مراسم عمره شروع کرده است. وزارت بهداشت این کشور اعلام نموده تا آخر سال ۲۰۲۱ تمام شهروندان و افراد مقیم در این کشور واکسینه خواهند شد. این کشور پذیرش زائرین خارجی در مناسک حج تمتع را هم به دریافت واکسن کرونا مشروط کرده است.
عربستان با وجود آن که حدود سه ماه تا آغاز مناسک حج باقی مانده، هنوز جزئیات بیشتری درباره چگونگی برگزاری حج سال جاری و حضور زائرین کشورهای دیگر مشخص نکرده است.
حالا که مراسم عمره درحال برگزاری است، عربستان پذیرش زائرین خارجی از معدود کشورها همچون اندونزی را شروع کرده است. این زائرین بعد از ورود، سه روز در هتل قرنطینه می شوند. عربستان همزمان با آغاز ماه رمضان به افراد واکسینه شده مقیم در این کشور هم مجوز انجام عمره، اقامه نماز و زیارت مسجدالحرام را داده است.


روز گذشته (۱۹ رمضان به تقویم عربستان) زائرانی که در مسجدالحرام حضور داشتند و تدریجی به تعدادشان اضافه می شود، شاهد بارش شدید باران بودند و طواف کعبه را زیر باران انجام دادند.1400/02/12
23:07:48
5.0 / 5
584
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری