ArtKit کیت هنری

خواهش زائری برای روز سعدی و یك مسابقه

خواهش زائری برای روز سعدی و یك مسابقه به گزارش کیت هنری حجت الاسلام محمدرضا زائری ضمن بیان این خواهش که «برای روز اول اردیبهشت که روز بزرگداشت سعدی است هر کاری می توانید بکنید»، فراخوانی را جهت شرکت در مسابقه «گلستان خوانی» منتشر نموده است.


به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا، این فعال فرهنگی در فراخوانی که در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر نموده، نوشته است: «وسط احساس تکلیف همه برای ریاست جمهوری و شورای شهر، تلاش کردم برای ترویج فرهنگ و ادبیات کهن ایران قدمی بردارم و نمی خواستم خودم مستقیما وارد شوم و بنابراین با نهادهای رسمی صحبت کردم که آنها کاری بکنند و هر کدام جوابی دادند.
برای همین خودم با دست خالی و بضاعت محدود شروع کردم و خوشبختانه با همراهی دوستان کار پیش رفت و بخش عمده مبلغ جایزه هم تأمین شد.
از شما هم خواهش می کنم برای روز اول اردیبهشت که روز بزرگداشت سعدی است هر کاری می توانید بکنید.
برای مرحله اول مسابقه که متن ثابت و مشترک بخشی از دیباچه گلستان است تا آخر ماه مبارک رمضان وقت دارید و برای مرحله دوم در جشن چله تموز (اول تیر) که بلندترین روز سال و جشن تیرگان است می توانید متن انتخابی خود از گلستان را اجرا کنید (بعدا اعلام می شود).
فعلاً برای همراهی در مسابقه گلستان خوانی لطفا ویدئو خود یا فرزندان تان را در صفحه خود منتشر کنید.
(فقط همین عبارات آغازین دیباچه گلستان را بخوانید)
شرکت شما در مسابقه فقط برای بردن جایزه نیست، بلکه با انتشار ویدئو به سهم خود قدمی مؤثر برای ترویج گلستان و حفظ این باروی فرهنگی و تمدنی برداشته اید. لطفا پس از انتشار ویدئو در صفحه خودتان حتما هشتگ #جایزه_گلستان را بزنید و بعد صفحه من را تگ و منشن کنید. برندگان در انتها ماه مبارک رمضان و همزمان با عید سعید فطر اعلام خواهند شد. فعلاً میزان جوایز به ترتیب برای نفر اول؛ سه میلیون تومان، نفر دوم؛ دو میلیون تومان و نفر سوم؛ یک میلیون تومان است. در صورتیکه رقم و میزان جوابز افزایش پیدا کند اعلام خواهد شد.
ملاک های ارزیابی:
۱-قرائت صحیح و حفظ
۲-خلاقیت و ابتکار در اجرا
۳-میزان دیده شدن ویدئو
در صورتیکه علاقه دارید برای تأمین مبلغ جایزه مشارکت داشته باشید، لطفا دایرکت محبت کنید.»
منبع:

1400/02/01
22:47:44
5.0 / 5
679
تگهای خبر: برند , جشن , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری