ArtKit کیت هنری
محمد شكیبانیا ؛

نشان عالی خورشید به تهیه كننده برتر حوزه مستند اهدا می شود

نشان عالی خورشید به تهیه كننده برتر حوزه مستند اهدا می شود کیت هنری: محمد شکیبانیا دبیر هیات مدیره انجمن صنفی تهیه کنندگان سینمای مستند از اهدای نخستین نشان عالی خورشید اطلاع داد.محمد شکیبانیا دبیر هیات مدیره انجمن صنفی تهیه کنندگان سینمای مستند در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره نشان عالی «خورشید» اظهار داشت: نشان خورشید، نشانی است که انجمن صنفی تهیه کنندگان سینمای مستند طراحی نموده که با هدف ارتقای سطح تهیه کنندگی سینمای مستند و تشویق اعضا به بالا بردن کیفیت کارهایشان به برگزیده مورد نظر اهدا می شود.
وی افزود: برپایه طراحی صورت گرفته این جایزه هر سال به تهیه کننده ای که نقش موثری در ارتقای تهیه کنندگی سینمای مستند داشته باشد، اهدا می شود. شخص برگزیده می تواند از اعضای خود صنف باشد و یا هرکسی که نقش موثری در ارتقای تهیه کنندگی سینمای مستند داشته است.
شکیبانیا توضیح داد: نشان عالی «خورشید» یک هیات امنایی دارد که تلفیقی از هیات مدیره و هیات مدیره ادوار مختلف انجمن است. سابقه کار، فعالیتهای تولیدی و مدیریتی، جوایزی که فیلمها گرفته اند، جوایزی که عوامل فیلم گرفته اند، امتیازهایی است که در نظر گرفته شده و برپایه آن و توسط شورای هیات امنا، فرد مورد نظر انتخاب می شود.
همچنین محمد صوفی دبیر نشان عالی خورشید هم بیان نمود: امروز چهارشنبه ۶ اسفند ماه ساعت ۱۷: ۳۰ مراسم اهدای نشان عالی خورشید در موزه سینما برگزار می شود، در واقع این نشان برای نخستین بار رونمایی شده و نخستین برگزیده اهدا می شود.
وی افزود: مقرر است این نشان هر سال به یکی از افراد اثرگذار در حوزه تهیه کنندگی فیلم مستند اهدا خواهد شد.
صوفی اظهار داشت: مسئله دیگر این است که هرکسی که این نشان را برنده شود به صورت مادام العمر عضو هیات امنای نشان عالی خورشید می شود.


منبع:

1399/12/06
14:05:20
0.0 / 5
752
تگهای خبر: برند , سینما , طراحی , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری