ArtKit کیت هنری
در گزارش كیت هنری مطرح شد؛

فصل جدید شهر برگ به تولید رسید

فصل جدید شهر برگ به تولید رسید كیت هنری: تهیه كننده شهربرگ از تولید فصل جدید این برنامه در شبكه پنج سیما با رویكرد پرداخت به معضلات با نگاهی مطالبه گرانه آگاهی داد.احسان ابوالحسنی تهیه کننده «شهر برگ» درباره این برنامه تلویزیونی که هر هفته از شبکه پنج سیما پخش می شود به خبرنگار مهر بیان کرد: این برنامه متعلق به گروه سیاسی است، اما اهتمام کرده در دایره سیاست محدود نشود درواقع «شهر برگ» مسائل گوناگون اجتماعی، اقتصادی و حتی فرهنگی را با نگاهی مطالبه گرانه مطرح می کند.
وی درباره رویکرد این برنامه افزود: «شهر برگ» در هر یک از حوزه های مذکور، کم و کاستی ها را شناسایی می کند و از مسئولین می خواهد در مقابل مشکلات پاسخگو باشند، بدین جهت «شهر برگ» را می توان زبان مردم دانست.
ابوالحسنی با اشاره به خاصیت رسانه در بعد مطالبه گری اشاره کرد: نظریه پردازان علوم ارتباطات، رسانه را رکن چهارم دموکراسی می دانند که مقرر است پلی میان مردم و مسئولین بزند و صدای ملت را به گوش دولت برساند، «شهر برگ» نیز اهتمام کرده است دقیقاً همین مسئولیت را بر عهده بگیرد.

وی در توضیحات دیگری از برنامه اظهار داشت: این برنامه مجری یا بهتر است بگوییم راوی محور است، اما علاوه بر محمدرضا محمدی و حکیمه صنیع فر که اجرای برنامه را بر عهده دارند، از خود مردم هم در برنامه استفاده می شود. این مسئله برای ما پیش آمده است که بخش هایی از برنامه را مردم اجرا می کنند و بی واسطه دغدغه هایشان را با مسئولین در بین بگذارند. حضور مردم و بیان نیازهایشان یکی از مهمترین ارکان برنامه «شهر برگ» است.
ابوالحسنی به تولید فصل جدید «شهر برگ» اشاره و بیان کرد: فصل جدید برنامه «شهر برگ» با موضوع بحران و ساختاری متفاوت در حال ساخت است. در این فصل به بحران هایی می پردازیم که جامعه ایران را تهدید می کنند و به دنبال یافتن چاره ای برای آنها هستیم. منظور از بحران فقط اتفاقات طبیعی مثل سیل و زلزله نیست و بسیاری از مسائل اجتماعی، اقتصادی و حتی فرهنگی را در بر می گیرد. مقرر است فصل جدید در ۱۰۰ قسمت تولید شود.
وی در آخر درباره زمان پخش «شهر برگ» اظهار داشت: این برنامه ۳ سال است هر هفته از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود. تابحال ۲۰۰ قسمت از برنامه «شهر برگ» پخش شده است و هم اکنون نیز ساعت ۱۶ روزهای شنبه پخش می شود و تکرار آن، چهارشنبه ها ۳۰ دقیقه بامدادان است.


منبع:

1399/06/17
12:51:42
5.0 / 5
1371
تگهای خبر: رسانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری