ArtKit کیت هنری
در بازار كن اتفاق افتاد؛

قرارداد ركوردشكن اپل برای فیلم جدید ویل اسمیت

قرارداد ركوردشكن اپل برای فیلم جدید ویل اسمیت تریلر جدید آنتوان فوكوا درباره دوره جنگ داخلی آمریكا با بازی ویل اسمیت كه در بازار مجازی جشنواره فیلم كن ارائه شد، توجه اپل را به خود جلب كرد.به گزارش کیت هنری به نقل از ایندی وایر، یکی از فیلم هایی که در «مارش دو فیلم» جشنواره کن سال جاری که به صورت مجازی برگزار گردید بیشتر از همه توجه ها را به خود جلب کرد حاصل همکاری آنتوان فوکوا و ویل اسمیت بود.
نتیجه این کار چنان جذاب بود که اپل حاضر شد برای به دست آوردن امتیاز پخش فیلم «آزادی» با بازی ویل اسمیت در نقش یک برده فراری، بیشتر از ۱۲۰ میلیون دلار پرداخت کند.
گفته شده استودیو اپل با سازندگان فیلم با مبلغ بیشتر از ۱۲۰ میلیون دلار به توافق رسیده، اما یکی از منابع داخلی اپل گفته است این مبلغ ۱۰۵ میلیون دلار بوده است. در هر حال این رقم بزرگ ترین مبلغی است که تابحال برای به دست آوردن امتیاز یک فیلم پرداخته شده است.
این فیلم بر اساس فیلمنامه ای از بیل کالج ایجاد می شود و داستان فرار یک برده به نام پیتر را روایت می کند. پیتر برده ای است که سال ۱۸۶۳ در حال فرار از ایالت های جنوبی باید از دست دشمنان زیادی بگریزد و خودش را به شمال برساند تا به ارتش اتحادیه شمال ملحق شود. این فیلمنامه بر اساس یک ماجرای واقعی شکل گرفته و بر اساس تصویری از زندگی واقعی پیتر و عکسی که آثار شکنجه بر بدن پیتر را نشان می دهد، پرداخته شده است.
در حالی که این فیلم موضوعی تاریخی دارد اما فیلمی اکشن هم خواهد بود و ۱۰ روز وحشتناک در زندگی پیتر را در حال گریز تصویر می کند.
گفته شده تصویر بدن شکنجه دیده پیتر که در نهایت به روزنامه های سراسر دنیا راه پیدا کرد و انتشار یافت، باعث شد تا برده داری آمریکا در سرتاسر دنیا مشاهده شود.
فوکوا در گفتگو با ددلاین اظهار داشته بود: شما نمی توانید گذشته را عوض کنید، اما می توانید آنرا به یاد مردم بیاورید و فکر می کنم لازم است این کار را انجام دهیم تا آینده ای روشن تر برای همه مان وجود داشته باشد. ما باید بر واقعیت تمرکز نماییم تا بتوانیم به جلو برویم.
اپل اخیرا فیلم «گری هوند» با بازی تام هنکس را با قراردادی ۷۰ میلیون دلاری خریداری کرد و در پروژه پرخرج «قاتلان ماه کامل» مارتین اسکورسیزی هم سهیم شده است.
انتظار می رود تولید فیلم «آزادی» از اوایل ۲۰۲۱ آغاز شود.


منبع:

1399/04/13
12:39:49
5.0 / 5
2189
تگهای خبر: آینده , تصویر , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری