ArtKit کیت هنری
در عین وفادار بودن به نسخه های اصلی؛

باگزبانی بدون تفنگ شكار می شود

باگزبانی بدون تفنگ شكار می شود به گزارش كیت هنری در كارتون جدیدی كه از شخصیت مشهور باگزبانی و شكارچی ساخته شده است، دیگر از تفنگ استفاده نخواهد شد هر چند دیگر ملزومات كشتن قابل استفاده می باشد.به گزارش کیت هنری به نقل از ددلاین، فاد باید راه دیگری برای گیرانداختن باگزبانی پیدا کند. در نسخه جدیدی که از کارتن کلاسیک «لونی تونز» ساخته شده و از شبکه «اچ بی او مکس» پخش می شود، دیگر فاد که همیشه به دنبال باگزبانی است، نمی تواند از تفنگ استفاده نماید.
گفته شده در نسخه جدید از این کارتون ها فاد در پاسخ به خشونت در آمریکا، دیگر تفنگ به کار نمی گیرد و از ابزارهای دیگری برای شکار باگزبانی استفاده خواهد نمود.
پیتر بروانگارد از تهیه کنندگان این سریال در گفتگو با نیویورک تایمز گفته است: دیگر تفنگ در این سریال جایی ندارد اما می توانیم دیگر اشکال خشونت های کارتونی را به کار بگیریم مثلا از تی ان تی استفاده نماییم که دیگر نقطه اوج ماجراست.
براونگارد در عین حال تاکید دارد که کارتون جدید به نسخه های اصلی وفادار می ماند و همه تلاش آنها این است که روال «لونی تونز» حفظ شود.
با این حال وی یادآوری کرده که نسخه های مدرن باید بازتاب دهنده حساسیت های مدرن هم باشند و بنابراین موجی از دیالوگ ضد-زورگویی در این قصه ها دنبال می شود چون در نهایت همه باید با هم دوست باشند و با هم کنار بیایند.
وی اضافه کرد: البته کارتون «لونی تونز» تقریباً نقطه مقابل این دیدگاه است و ۲ شخصیت اصلی آن کاملاً با هم ناسازگار هستند.
شبکه «اچ بی او مکس» اخیرا پخش برنامه های کودک و خانوادگی اش را آغاز کرده که شامل کارتون «لونی تونز» هم می شود.
باگزبانی خرگوش زبلی است که علیرغم آرامشی که دارد مهم ترین شخصیت «لونی تونز» به حساب می آید. بی توجهی گستاخانه او به شکارچی که همیشه دنبالش است سبب شد که در طول جنگ جهانی دوم و بعد از آن محبوب تماشاچیان آمریکایی باشد. او نماد کارتون های «لونی تونز» و کمپانی برادران وارنر است.
المر فاد هم یک شکارچی و مخالف باگزبانی است اما معمولا به خودش و سایر شخصیت های منفی اطرافش صدمه می رساند. جمله معروف او این است: شششش. ساکت باشید، من دارم خرگوش شکار می کنم.

1399/03/19
23:54:38
5.0 / 5
2601
تگهای خبر: سریال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری