ArtKit کیت هنری
در گزارش كیت هنری مطرح شد؛

جزئیات برنامه افطاری شبكه سه

جزئیات برنامه افطاری شبكه سه به گزارش كیت هنری رسالت بوذری اجرای برنامه مثل ماه را برعهده گرفت كه در زمان پیش از افطار شبكه سه روی آنتن می رود.به گزارش كیت هنری به نقل از مهر، رسالت بوذری اجرای ویژه برنامه ماه رمضانی شبكه سه سیما را بر عهده دارد كه در روزهای ماه رمضان هر شب تا دقایقی پیش از افطار روی آنتن خواهد رفت.
این ویژه برنامه كه «مثل ماه» نام دارد به تهیه كنندگی هادی آشتیانی و كارگردانی پیام ابراهیم پور مقرر است هر شب ساعت ۱۹ كه پیش از این «ماه عسل» روی آنتن می رفت از شبكه سه پخش شود.
رسالت بوذری مجری برنامه هایی چون «شب های روشن» و «مخاطب خاص» بوده و مقرر است در ماه رمضان هم با این ویژه برنامه میزبان مخاطبان در شب های رمضان باشد.
هادی آشتیانی تهیه كننده این برنامه هم در سخنان كوتاهی به خبرنگار مهر درباره این برنامه كه به جای «ماه عسل» در كنداكتور برنامه های رمضانی قرار گرفته است، توضیح داد: این برنامه با فرمی متفاوت به روایت زندگی میهمانان دعوت شده در برنامه می پردازد؛ مهمانانی كه از سراسر كشور در برنامه حضور می یابند و از اتفاقات زندگیشان می گویند.
وی در واكنش به این سؤال كه با این ساختار آیا برنامه «مثل ماه» با «ماه عسل» قیاس نخواهد شد، اظهار نمود: ما تلاش كرده ایم این برنامه فرم متفاوتی داشته باشد.
به گزارش كیت هنری به نقل از مهر، برنامه «ماه عسل» بیشتر از ۱۰ سال روی آنتن شبكه سه سیما رفت و احسان علیخانی اجرای این برنامه را بر عهده داشت كه در سال های اخیر انتقاداتی را هم متوجه میهمانان و لحن تلخ برنامه كرده بود.
علیخانی دو سال پیش در اختتامیه جشنواره تلویزیونی جام جم پس از دریافت تندیس برای این برنامه بیان كرد كه پرونده «ماه عسل» دیگر بسته شده است.
سال گذشته بنیامین بهادری قرار بود اجرای ویژه برنامه ای برای زمان افطار را بر عهده داشته باشد كه درست ساعاتی مانده به افطار این ویژه برنامه كنسل و حضور بهادری برای همیشه در كسوت اجرا منتفی شد.

1399/01/30
19:58:24
5.0 / 5
2625
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری