ArtKit کیت هنری
در پی بحران كرونا؛

موسسه فیلم بریتانیا ۴ و شش دهم میلیون پوند به صنعت سینما كمك می نماید

موسسه فیلم بریتانیا ۴ و شش دهم میلیون پوند به صنعت سینما كمك می نماید كیت هنری: موسسه فیلم بریتانیا بسته ای از اقدامات حمایتی را برای كمك به صنعت فیلم بریتانیا در دوران بحران ویروس كرونا آماده كرده است.به گزارش كیت هنری به نقل از ورایتی، بن رابرتز مدیر عامل موسسه فیلم بریتانیا (BFI) اعلام نمود مبلغ ۴.۶ میلیون پوند (۵.۷ میلیون دلار) بودجه برای پشتیبانی از بخش های مختلف صنعت فیلم بریتانیا تخصیص داده شده است كه غرفه داران، تهیه كنندگان و كاركنان آزاد را دربرمی گیرد.
وی با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود: بحران ویروس كرونا بسیار ویران كننده و طولانی مدت شده است و ما داریم تلاش می نماییم تا از آنهایی كه از این موج لطمه دیده اند حمایت نماییم و مطمئن شویم كه از این بحران عبور می نماییم.
وی اعلام نمود كه بنا بر این یك بسته حمایتی را تهیه دیده اند كه در كنار حمایت مالی دولت، به لطمه دیدگان پرداخته می شود.
از این مبلغ ۲ میلیون پوند (۲.۴۸ میلیون دلار) به صندوق تداوم فیلم اختصاص می یابد تا به تهیه كنندگان مستقل بریتانیا كمك نماید.۱.۳ میلیون پوند (۱.۶ میلیون دلار) نیز به صندوق تاب آوری در مقابل كووید ۱۹ اختصاص می یابد كه به غرفه داران و جشنواره هایی كه لغو شده اند تعلق می گیرد و در عین حال خیلی از مشاغل كوچك و متوسطی را كه بسته شده اند، در برمی گیرد.
نیم میلیون پوند نیز به صندوق امداد اضطراری فیلم و تلویزیون بریتانیا اهدا می شود كه به كارگران و كارمندان موقتی و آزاد فرآیند تولید، توزیع و برگزاری نمایشگاه ها و غرفه ها تعلق می گیرد. ۸۰۰ هزار پوند نیز به دست اندركاران برنامه های معوق مانده موسسه فیلم بریتانیا تعلق می گیرد.
موسسه فیلم بریتانیا سازمانی برای پشتیبانی از فیلمسازی در سینما و تلویزیون بریتانیا است و قدمتی ۸۷ ساله دارد.


منبع:

1399/01/22
13:34:32
5.0 / 5
2677
تگهای خبر: جشن , جشنواره , سازمان , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری