ArtKit کیت هنری

سایه نویسی و اخلاق اصالت رونمایی می شود

سایه نویسی و اخلاق اصالت رونمایی می شود كیت هنری: نشست نقد و بررسی كتاب «سایه نویسی و اخلاق اصالت» انجام می شود.


به گزارش كیت هنری به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، این جلسه روز سه شنبه (۱ بهمن ماه)از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی به آدرس خیابان انقلاب، خیابان فخررازی، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاك ۷۲، طبقه دوم، برگزار می گردد.
در این جلسه محسن جوادی - معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی -، علیرضا دهقان - استاد ارتباطات و اخلاق رسانه دانشگاه تهران - و احسان شاه قاسمی - مترجم كتاب و استاد دانشگاه تهران - حضور خواهند داشت.
كتاب «سایه نویسی و اخلاق اصالت» تالیف جان سی. نپ و آزالیا ام هولبرت با ترجمه احسان شاه قاسمی در ۲۹۶ صفحه و تیراژ ۱۰۰۰ نسخه و به قیمت ۳۹ هزار تومان به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی انتشار یافته است.
در معرفی «سایه نویسی و اخلاق اصالت» عنوان شده است: سایه نویسی زمانی اتفاق می افتد كه یك پدیدآورنده خلاق در ازای پول یا هر ارزش دیگری برای یك مشتری یك «متن» می آفریند. سایه نویسان طیفی از «متن ها» از كتاب و مقاله نوشته تا سخنرانی و فیلم و غیره را تهیه می كنند تا خریدار خدمت آنرا بعنوان محصول فكری خود به همگان عرضه نماید. این كتاب یك چارچوب اخلاقی را عرضه می كند كه مشروعیت كردار سایه نویسی را ارزیابی می نماید و پیوند میان اصالت شخصی و به كارگیری سایه نویسان در زمینه های سیاسی، قانونی، آموزشی و علمی را واكاوی می كند. افزون بر آن، این كتاب تاریخ سایه نویسی بعنوان یك كردار حرفه ای را بررسی می كند و مدلی برای تحلیل اخلاقی آن ارائه می دهد.
منبع:

1398/10/30
14:18:39
5.0 / 5
4253
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری