ArtKit کیت هنری
در شبكه سه سیما؛

استوا به بحث نژادپرستی می پردازد، مهمانانی از اقلیت ها و كشورها

استوا به بحث نژادپرستی می پردازد، مهمانانی از اقلیت ها و كشورها به گزارش كیت هنری برنامه استوا در قسمت جدید با دعوت از هارون یشایایی تهیه كننده سینما و محمدكاظم كاظمی شاعر افغان و همینطور یك استاد دانشگاه به بحث نژادپرستی در كشور می پردازد.به گزارش كیت هنری به نقل از مهر، برنامه گفتگومحور «استوا» كه تابحال ۲ قسمت از آن روی آنتن شبكه سه سیما رفته است فضای متفاوتی را در گفتگوهایی كه ترتیب می دهد رقم می زند.
سیدحسین حسینی كه چندین ماه است در برنامه صبحگاهی «سلام بامداد بخیر» حضور دارد اجرای این برنامه را بر عهده دارد.
این برنامه در سومین قسمت كه شنبه ۱۳ مهر روی آنتن می رود به مبحث نژادپرستی در جهان و ایران می پردازد و در بخشی از برنامه به این پرسش پاسخ می دهد كه آیا مردم ایران نژادپرست هستند؟
در این قسمت احمد نادری استاد دانشگاه، هارون یشایایی تهیه كننده سینما و از خانواده های مذهبی یهودی در ایران و همینطور محمدكاظم كاظم شاعر و نویسنده افغانستانی كه سال هاست در ایران زندگی می كند سه میهمان این برنامه هستند كه مقرر است به بحث درباره سوژه برنامه بپردازند.
برنامه گفتگومحور و تعاملی «استوا» به تهیه كنندگی سعید ستودگان ایجاد می شود و در معرفی آن آمده است كه می توان تفاوت آرا و اندیشه های مختلف را در مورد موضوعات جدی دید و قضاوت را به بینندگان سپرد.
این برنامه هر هفته شنبه ها پس از خبر سراسری شبكه سه سیما روی آنتن می رود.

1398/07/11
12:11:39
5.0 / 5
4177
تگهای خبر: دانشگاه , زندگی , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری