ArtKit کیت هنری

امور بانوان معاونت سیما نشست دفاع مقدسی برگزار كرد

امور بانوان معاونت سیما نشست دفاع مقدسی برگزار كرد به گزارش كیت هنری نشست هم اندیشی بانوان پیشكسوت دفاع مقدس به منظور هم اندیشی، همفكری و بازگویی خاطرات و روایت های ناب دوره دفاع مقدس با مشاركت امور بانوان سازمان و همت امور بانوان سیما برگزار گردید.


به گزارش كیت هنری به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، نشست هم اندیشی بانوان پیشكسوت دفاع مقدس با مشاركت امور بانوان سازمان و همت امور بانوان معاونت سیما با حضور رضا پورحسین مشاور عالی سیما، مریم مجتهدزاده رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشاركت زنان در دفاع مقدس، سلیم غفوری مدیر شبكه مستند، تعدادی از نویسندگان دفاع مقدس، بانوان ایثارگر و جانباز، مدیران سیما و تعدادی از برنامه سازان در محل جلسات معاونت برگزار گردید.
رضا پورحسین در این جلسه، هنر را بهترین زبان برای بازگو كردن وقایع دوران جنگ دانست و اظهار داشت: روایت زینب گونه پیام عاشورایی هشت سال دفاع مقدس برعهده زنان دلاور و پاك ایرانی است كه باید با بهره گیری از آنها كارهای هنری پرارزش و بیشتری ساخته شود.
وی افزود: در حوزه دفاع مقدس سریال ها و آثار خوبی تولید شده اما شان و عظمت دفاع مقدس می طلبد برنامه سازی های بیشتری در حوزه نمایشی، مستند سازی و گفتگو محور صورت گیرد.
مجتهدزاده رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشاركت زنان در دفاع مقدس با تاكید بر این كه بانوان ایرانی حاضر در دفاع مقدس در واقع شیر زنانی بودند كه هر كدام به اندازه هزار لشگر قدرت و ارزش داشتند، توانایی و ایثار آنها را به حدی توصیف كرد كه می شود از هر كدامشان ده ها برنامه تلویزیونی ساخت.
وی همینطور با قدردانی از اهتمام رسانه ملی در برنامه سازی در حوزه دفاع مقدس بیان كرد: با برنامه سازی در حوزه دفاع مقدس و زنان می توانیم ارزش ها و مفاهیم را نشر بدهیم و آنرا برای نسل های بعد ماندگار نماییم.
در این نشست راویان هشت سال دفاع مقدس با مرور خاطرات آن دوران، درباره پرداختن به نقش زنان در طول دفاع مقدس، موضوعات كمتر پرداخته شده این حوزه كه می تواند دست مایه تولیدات تلویزیونی باشد، بحث و گفتگو كردند و مدیران سیما برای گنجاندن این خاطرات پرارزش در قاب تصویر قول مساعد دادند.

1398/07/10
23:00:19
5.0 / 5
3995
تگهای خبر: تصویر , رسانه , سازمان , سریال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری