ArtKit کیت هنری
به دلیل استقبال مخاطبان؛

راز آشكارا به چاپ پنجم رسید، پنجاه سال خاطرات هنری

راز آشكارا به چاپ پنجم رسید، پنجاه سال خاطرات هنری كیت هنری: كتاب گزیده خاطرات میلاد كیایی از نوازندگان و هنرمندان پیشكسوت موسیقی كشورمان به سبب استقبال مخاطبان به چاپ پنجم رسید.به گزارش كیت هنری به نقل از مهر، كتاب «راز آشكارا» حاوی خاطرات و تجربیات میلاد كیایی از نوازندگان و هنرمندان پیشكسوت موسیقی كشورمان به سبب استقبال مخاطبان به چاپ پنجم رسید.
این كتاب گزیده ای از بیشتر از پنجاه سال خاطرات هنری این آهنگساز، مدرس و نوازنده پیشكسوت سنتور در گفتگو با نویسنده و پژوهشگر نام آشنای موسیقی، سیدعلیرضا میرعلی نقی به همراه تعدادی دیگر از مصاحبه های رادیویی و مطبوعاتی وی است كه چاپ اول آن در سال ۱۳۸۵ انتشار یافته بود.
بنابر آنچه كیایی در مقدمه راز آشكارا نوشته، نام این كتاب بر طبق یكی از آهنگ هایی ست كه با الهام از این بیت از ابیات حضرت حافظ ساخته است: «دل می رود ز دستم، صاحبدلان خدا را / دردا كه راز پنهان خواهد آشكارا».
در توضیح انتشار چاپ پنجم این اثر كه پخش آن بر عهده انتشارات «بدرقه جاویدان» بوده، آمده است: «طی این سال های انتشار، راز آشكارا با استقبال خوب علاقمندان موسیقی ایرانی مواجه گردید و این روزها، در ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی كتاب، چاپ پنجم آن انتشار یافته است. بنابر آنچه ناشر-مولف این كتاب عنوان كرده در چاپ جدید آن، بخش مختصری كه قبل از این و در چاپ اول امكان انتشار پیدا نكرده بود باز به كتاب اضافه شده است. این كتاب به قلمی روان و زبانی محاوره خاطراتی از این هنرمند با سابقه را مطرح می كند. در این خاطرات خیلی از اسامی بزرگ موسیقی ایران حضور دارند»
میلاد كیایی همچون هنرمندانی است كه تابحال همكاریهای زیادی با استادان و موسیقیدانان كشورمان بعنوان نوازنده، آهنگساز و سرپرست اركستر داشته است. او علاوه بر فعالیت های مختلف در حوزه های تولید آلبوم و اجرای زنده طی این سال ها به تدریس نظریه موسیقی و نوازندگی سنتور مشغول می باشد.


منبع:

1398/02/13
13:13:45
5.0 / 5
4476
تگهای خبر: آلبوم , رادیو , موسیقی , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری