ArtKit کیت هنری

بازی تاج و تخت باز هم ركورد شكست

بازی تاج و تخت باز هم ركورد شكست به گزارش كیت هنری قسمت سوم از فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» كه دوشنبه از شبكه HBO پخش گردید به ركورد 17.8 میلیون بیننده در فصل هشتم این سریال دست یافت.


به گزارش كیت هنری به نقل از ایسنا و به نقل از ورایتی، قسمت « شب طولانی» از فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» در نخستین پخش خود ۱۲.۰۲ میلیون بیننده داشته كه این رقم در مقایسه با بینندگان قسمت پیشین فصل هشتم این سریال ۲ میلیون افزایش داشته است. قسمت دوم سریال « بازی تاج و تخت» به رقم ۱۰.۲۹ میلیون بیننده در نخستین پخش رسیده بود. قسمت آغازین این سریال هم در نخستین پخش خود ۱۱.۸ میلیون بیننده داشت.
قسمت سوم از این سریال در مجموع بازپخش ها به رقم كلی ۱۷.۸ میلیون بیننده رسید كه یك ركورد برای شبكه HBO بشمار می آید. ۱۷.۸ میلیون بیننده بیشترین آمار بیننده در فصل هشتم این سریال به حساب می آید.
قسمت «شب طولانی» كه در یك ساعت و بیست و دو دقیقه فیلمبرداری شده است، حالا به دومین قسمت از پربیننده ترین قسمت های سریال « بازی و تاج و تخت» تبدیل گشته است. عنوان پربیننده ترین قسمت از این سریال در تمام فصل های آن همچنان به قسمت آخر از فصل هفتم « بازی تاج و تخت» متعلق می باشد.
«شب طولانی» یك ركورد دیگر را هم شكست. ركورد طولانی ترین صحنه جنگی یك فیلم كه قبل از این به فیلم «ارباب حلقه ها: دو برج» برای صحنه ی نبرد «هورن برگ» كه ۴۰ دقیقه به طول انجامید تعلق داشت، حالا با وجود صحنه نبرد ۸۲ دقیقه ای «شب طولانی» عنوان طولانی ترین صحنه نبرد به «بازی تاج و تخت» تعلق می گیرد.1398/02/11
13:44:13
5.0 / 5
4291
تگهای خبر: سریال , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری