ArtKit کیت هنری
پارسایی با مهر مطرح كرد؛

درخواستی برای تیتراژخوانی یاس نداشتیم، توزیع فاقدمجوز یك سریال

درخواستی برای تیتراژخوانی یاس نداشتیم، توزیع فاقدمجوز یك سریال كیت هنری: مدیركل دفتر نمایش خانگی درباره تیتراژخوانی یاسر بختیاری در سریال رقص روی شیشه توضیحاتی ارائه كرد و گفت از اساس درخواستی برای تیتراژخوانی وی ارائه نشده است.به گزارش كیت هنری به نقل از مهر، شب گذشته ۲۸ بهمن ماه مراسم افتتاحیه سریال «رقص روی شیشه» به كارگردانی مهدی گلستانه با رونمایی از قسمت اول این مجموعه ویژه شبكه نمایش خانگی، اجرا شد.
در این مراسم قسمت اول سریال با تیتراژی با صدای یاسر بختیاری معروف به یاس برای مدعوین پخش گردید و این در حالی بود كه یاس خود باز میهمان این مراسم بود.
با این حال امروز ۲۹ بهمن دو نسخه متفاوت از سریال در تهران و شهرستان ها توزیع شد به گونه ای كه در نسخه شهرستان صدای یاسر بختیاری (یاس) بر روی تیتراژ سریال وجود دارد ولی در نسخه تهران صدای او از سریال حذف شده و طبق شنیده ها قرار هم نیست در قسمت های بعدی سریال تیتراژی با صدای او وجود داشته باشد.
در حالی كه عوامل سریال ترجیح دادند درباره این اتفاق سكوت كنند، دلیلهای حذف صدای این خواننده از نسخه توزیع شده در تهران و فرآیند صدور مجوز اولیه برای آنرا از حسین پارسایی مدیركل دفتر نمایش خانگی سازمان سینمایی جویا شدیم.
حسین پارسایی در گفتگویی با خبرنگار مهر درباره تیتراژخوانی یاسر بختیاری (یاس) و حذف صدای او از برخی نسخه های توزیع شده سریال «رقص روی شیشه» در شبكه نمایش خانگی بیان كرد: این خبر حقیقت ندارد.
وی درباره نسخه توزیع شده قسمت اول این سریال در شهرستان كه با صدای یاس همراه می باشد اظهار داشت: نسخه ارسالی برای دریافت مجوز فاقد صدای یاس بود و اساسا ما با چنین درخواستی مواجه نشدیم.
پارسایی همین طور درباره احتمال صدور مجوز استفاده از صدای یاس در سریال در صورت درخواست عوامل عنوان كرد: برای خوانندگی تیتراژ فیلم ها مركز موسیقی وزارت ارشاد باید مجوز بدهد.
به گفته پارسایی، چنانچه نسخه ای با تیتراژخوانی یاس همراه می باشد فاقد مجوز است چون از اساس نسخه ارسالی برای دریافت مجوز تیتراژی با صدای یاس نداشته است.

1397/11/29
15:13:49
5.0 / 5
4743
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری