ArtKit کیت هنری
بر اساس نظر رهبری مطرح شد

جزئیات طرح دوفوریتی مجلس برای اصلاح قانون منع به كارگیری بازنشستگان

جزئیات طرح دوفوریتی مجلس برای اصلاح قانون منع به كارگیری بازنشستگان كیت هنری: نماینده مردم اراك در مجلس شورای اسلامی از تهیه یك طرح دو فوریتی برای اصلاح ˮ قانون منع به كارگیری بازنشستگانˮ مطابق نظر رهبری آگاهی داد.


مهدی مقدسی در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به فرمایشات پگاه امروز (سه شنبه) مقام معظم رهبری درس خارج و حمایت ایشان از اصلاحیه جدید " قانون منع به كارگیری بازنشستگان" بر خود فرض می دانیم كه از عنایت حضرت آقا تشكر نماییم و امیدواریم بتوانیم اصلاحات لازم را كه مد نظر است، انجام دهیم به نحوی كه دایره شمول قانون فراگیر شود و زمینه برای جذب نیروهای جوان، خلاق و نخبه در كشور بیشتر از گذشته فراهم گردد.

وی اضافه كرد: دیدگاه رهبری این بود كه راه برای مدیران جوان بیشتر باز شود. ما این را به فال نیك می گیریم و در صدد هستیم یك طرح دو فوریتی آماده نماییم كه دامنه شمول قانون را وسیع تر كند و تعداد افراد زیادی تری شامل این قانون شوند ضمن این كه استثنائاتی كه خودشان اجازه دادند محدودتر شود.

مقدسی اشاره كرد: ما درباره افرادی كه در شرف بازنشستگی قرار دارند، سوابق شان پر شده و سن شان بالاست ولی سوابق شان را به صندوق های بیمه نبرده اند پیش بینی هایی خواهیم داشت. همین طور مواردی كه استثنا قائل شدیم را با نظر رهبری محدودتر می نماییم تا نتوانند مجوز بازگشت به كار بگیرند همچون در مورد سازمان صدا و سیما. همین طور مواردی كه افراد بازنشسته سن كمی دارند و تعدادشان بسیار كم است را میگردد از این قانون مستثنی كرد.

وی درانتها با بیان این كه «این طرح احیانا پس از تعطیلات هفته آینده مجلس شورای اسلامی، مطرح خواهد شد»، افزود: از این كه رهبری فضا را برای مدیران جوان، خلاق و مبتكر فراهم می كنند به سهم خود تشكر می نماییم و امیدواریم دایره شمول قانون بیشتر شود.
1397/09/13
15:24:15
5.0 / 5
4039
تگهای خبر: آینده , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری