ArtKit کیت هنری
آیت الله اعرافی:

برخورد مسئولانه با بحران آب یك وظیفه ملی و شرعی است

برخورد مسئولانه با بحران آب یك وظیفه ملی و شرعی است كیت هنری: رییس حوزه های علمیه كشور اظهار داشت: مردم، دولت و نهاد روحانیت، تكلیف ملی، اخلاقی و شرعی دارند كه در زمینه مسائل مهم كشور همچون بحران آب و عوارض ناشی از آن مسئولانه برخورد كنند.


به گزارش كیت هنری به نقل از ایسنا، آیت الله علیرضا اعرافی بامداد امروز در دیدار با اعضای سازمان نقشه برداری كشور عنوان كرد: مدیران دولتی به جای تمركز صرف بر مسائل سیاسی و كوتاه مدت، باید به مسائل میان مدت و دراز مدت هم بپردازند.

رئیس جامعه المصطفی با انتقاد از عدم همسویی و انسجام میان نهادهای مختلف اجتماعی اظهار نمود: برای حل مشكلات مختلف باید میان دستگاه های مختلف جامعه، تعامل و همسویی رخ دهد و در غیر این صورت، مشكلی حل نمی گردد.

وی ادامه داد: حوزه ی علمیه نهادی است كه هم شأن علمی دارد و هم شأن عملی، یعنی این نهاد نسبت به نهادهای حاكمیتی باید عرضه راهكار و همراهی داشته باشد و نسبت به مردم هم باید پاسخگو و راهنما باشد.

امام جمعه موقت قم با تاكید بر ضرورت پرداختن به پژوهش های تخصصی تر از منظر فقه، اخلاق، كلام و فلسفه خاطرنشان كرد: یكی از محورهایی كه جهت همكاری میان دولت و حوزه وجود دارد، پرداختن علمی و تخصصی از منظر فقه، اخلاق و فلسفه به مسائل و مشكلات جدید است كه حوزه علمیه در این زمینه تولید علم كرده است و مسئولان باید با رجوع به این منابع از آن ها استفاده ی عملی كنند.
1397/08/03
22:55:37
5.0 / 5
4386
تگهای خبر: دستگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری