ArtKit کیت هنری

رخ های آدمی در رخداد هنر

رخ های آدمی در رخداد هنر كیت هنری: آثار ۱۳ هنرمند با عنوان «رخ در رخ» روز جمعه (۱۳ مهر ماه) در اولین نمایشگاه گالری سرزمین هنر روی دیوار می رود.


به گزارش كیت هنری به نقل از ایسنا، پونه اوشیدری، آرزو جباری، شیدا حسن پور، علی خالق، تارا خونشین، زرتشت رحیمی، مسعود مجاوری آگاه، محمود محكمی، سحر محمودی مطلق، مهسا مهدی نژاد، طلوع ناصری، احسان نصری و حمید هادی نژاد هنرمندانی هستند كه آثارشان در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می گیرد.
در بیانیه این نمایشگاه كه توسط حمید هادی نژاد نوشته شده، آمده است: «رخ»، «رو»، «صورت»، «آشكارا» همه این واژه ها از روبرو خبر می دهد و تمامی خوبی ها و پلیدی ها از رخ زاده می گردد. در رخ، چشم ها و دهان نصب شده كه ورود و خروج حكایت و قصه ها است، چشمی كه می بیند و دهانی كه می گوید در رخ حضور دارد و حتی پشت سر هم از رخ در امان نیست. آدمی را رخ معنا می دهد و تاریخ را رقم زده و می رویم تا رخ های خویش را در رخداد هنر نمایان سازیم.
این نمایشگاه در روز جمعه، ۱۳ مهر ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ افتتاح می گردد و تا ۲۲ مهر ماه دایر است.
علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت ۱۱ تا ۲۱ به گالری «سرزمین هنر» واقع در اوین، ابتدای سربالایی خیابان كچویی، كوچه صفا، پلاك ۴ رجوع كنند.1397/07/10
14:35:16
5.0 / 5
4960
تگهای خبر: نمایش , نمایشگاه , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری