ArtKit کیت هنری

فراخوان جایزه ی شعر احمد شاملو

فراخوان جایزه ی شعر احمد شاملو كیت هنری: فراخوان چهارمین دوره ی جایزه ی شعر «احمد شاملو» منتشر گردید.


به گزارش كیت هنری به نقل از ایسنا در فراخوان این جایزه آمده است: بعد از برگزاری سه دوره جایزه ی شعر «احمد شاملو» در سال های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶، موسسه ی الف. صبح و دبیرخانه ی جایزه ی شعر شاملو در نظر دارند تا امسال چهارمین دوره ی این جایزه را برگزار كنند. این جایزه بر آن است تا با معیار قرار دادن دیدگاه ها و آرای احمد شاملو در باب شعر نو، در جهت آن اندیشه و آن جهان شعری باشد كه آرمان هنر را تعالی تبار انسان با استفاده از اثرگذاری بر جامعه و بی عار و درد نبودن هنر می داند.
در این دوره، كتاب های شعر نو سال ۱۳۹۶ خورشیدی مورد بررسی قرار خواهند گرفت و مجموعه شعر برگزیده ی سال ۱۳۹۶ در روز ۲۱ آذر ۱۳۹۷، در زادروز تولد احمد شاملو معرفی خواهد شد. از این رو، ضمن سپاسگزاری از همكاری شاعران و ناشران و علاقه مندان در سه دوره ی گذشته، از شاعران محترم و هم ناشرانی كه در زمینه ی انتشار شعر فعالیت دارند درخواست می گردد كه سه نسخه از كتاب های چاپ اول شعر نو خویش را كه در سال ۱۳۹۶ خورشیدی انتشار یافته است، حداكثر تا آخر خردادماه برای دبیرخانه ارسال فرمایند. دبیرخانه ارسال كتاب را به منزله ی علاقه مندی به شركت در رقابت ادبی جایزه ی شعر تلقی كرده و تنها كتاب های ارسال شده در این رقابت شركت داده خواهند شد.
(توضیح آن كه تاریخ مورد استناد، تاریخی است كه در شناسنامه ی كتاب درج شده است.)
نشانی دبیرخانه: تهران، خیابان هلال احمر، نرسیده به میدان رازی، نبش خیابان مرادی، فروشگاه كتاب فرهنگان
ضمناً برای كسب اطلاعات بیشتر در مورد اخبار و اطلاعات چهارمین دوره ی این جایزه و دسترسی به آرشیو كامل مطالب، نقدها، عكس و فیلم و اخبار مربوط دوره های قبل، علاقه مندان می توانند به سایت جایزه ی شعر احمد شاملو به آدرس:
http: //www.shamlouaward.org/ رجوع فرمایند.
دبیرخانه ی چهارمین دوره ی جایزه ی شعر احمد شاملو
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷»1397/02/21
18:53:59
5.0 / 5
4870
تگهای خبر: هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری