ArtKit کیت هنری
همراه با رونمایی از كتاب آسیدكاظم وتیغ و ترنا ؛

برگزاری مراسم یادبود محمود استادمحمد

برگزاری مراسم یادبود محمود استادمحمد به گزارش كیت هنری مراسم یادبود محمود استادمحمد و رونمایی از كتاب «آسیدكاظم و تیغ و ترنا» برگزار می گردد.به گزارش كیت هنری به نقل از مهر، كتاب فروشی نشرچشمه كورورش، مراسم یادبود محمود استادمحمد را همزمان با زادروز او و با همكاری بنیاد استادمحمد برگزار می كند. در این مراسم یادبود، نخستین كتاب از مجموعه نمایش نامه های محمود استادمحمد رونمایی خواهد شد.
با هدف رونق بخشی به كسب و كار فرهنگی و پاسداشت یاد و خاطره هنرمندان معاصر كشورمان، همزمان با زادروز زنده یاد «محمود استادمحمد»، میزبان علاقه مندان به تئاتر ایران و محمود استادمحمد خواهد بود.
در این مراسم یادبود كه با همكاری بنیاد استادمحمد برگزار می شود، بعضی از چهره های تئاتر ایران درباره او و آثارش سخن خواهند گفت و قطعاتی از آثار او خوانش خواهد شد. درج نمادین امضای استادمحمد، بر صفحه نخست كتاب، برای دوستداران فرهنگ و هنر ایران از دیگر برنامه های این جشن یادبود خواهد بود.
قرار است مجموعه آثار محمود استادمحمد تا آخر سال جاری و در ۷ جلد توسط نشر چشمه منتشر شود. نخستین كتاب از مجموعه آثار این نویسنده، كارگردان و بازیگر شهیر تئاتر ایران شامل دو نمایشنامه «آسیدكاظم» و «تیغ و ترنا» است. كتاب «آسیدكاظم و تیغ و ترنا» در ۱۳۰ صفحه و به قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان توسط نشر چشمه به چاپ رسیده است. به زودی دومین جلد از آثار استادمحمد شامل دو نمایشنامه «آخرین بازی» و «كافه مك آد» هم از جانب این ناشر روانه بازار كتاب خواهد شد.
این نشست روز چهارشنبه ۳ آبان ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در كتاب فروشی نشرچشمه كورش واقع در بزرگراه ستاری شمال، نبش خیابان پیامبر مركزی، مجمع تجاری كورش، طبقه ی ۵، واحد ۴، برگزار می گردد.
 

1396/07/30
19:24:33
5.0 / 5
5900
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری