ArtKit کیت هنری
در گزارش كیت هنری مطرح شد؛

مناظره اقتصادی در رادیو متولد شد

مناظره اقتصادی در رادیو متولد شد به گزارش کیت هنری، برنامه کنکاش با هدف انعکاس مناظره های اقتصادی مسائل روز جامعه روی آنتن رادیو اقتصاد رفت.مهدی شیار مدیر گروه حکمرانی اقتصادی در رادیو اقتصاد ضمن اشاره به برنامه جدیدی که اخیرا در این شبکه به راه افتاده است به خبرنگار مهر اظهار داشت: برنامه «کنکاش» مسائل و موضوعات کلان اقتصادی را که مردم با آنها دست به گریبان هستند رصد می کند و در هر قسمت این مسائل را به بحث می گذارد.
وی ضمن اشاره به این که این مباحث به صورت مناظره های اقتصادی پیش می رود افزود: در هر برنامه یکی از این موضوعات کلان حوزه اقتصاد انتخاب می شود و با دعوت از مسؤلان و کارشناسان موافق و مخالف آن طرح مورد بررسی قرار می گیرد.
شیار اضافه کرد: معمولا موضوعات روز اقتصادی را پیش از تصویب قانون، بررسی می کنند تا در تصمیم گیری نهایی در دولت یا مجلس اثرگذار باشد.
وی در رابطه با این که موضوعات چقدر با مسائل روز مخاطب پیش می رود توضیح داد: در یکی از برنامه ها با دعوت از نماینده کارگری و نماینده کارفرمایی، دستمزد سال آتی کارگران را واکاوی کردیم و امید است این برنامه تأثیر مثبتی بر معیشت کارگران داشته باشد.
مدیر گروه حکمرانی اقتصادی از تصویربرداری همزمان از این برنامه هم اطلاع داد و اظهار داشت: فیلم و تصاویر این برنامه از سایت و فضای مجازی رادیو اقتصاد منتشر می شود.
برنامه «کنکاش» به تهیه کنندگی حمید رضا کجوری و گویندگی ساسان رئیسیان روزهای پنجشنبه ساعت ۲۱ پخش می شود.


منبع:

1401/12/27
08:28:59
5.0 / 5
158
تگهای خبر: تصویر , جشن , رادیو , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری