ArtKit کیت هنری

برگزاری دوره مربیگری آموزش هنر در فرهنگستان هنر

برگزاری دوره مربیگری آموزش هنر در فرهنگستان هنر به گزارش کیت هنری، مدیریت تحقیقات توسعه ای در آموزش هنر معاونت پژوهشی فرهنگستان هنر دوره «مربیگری آموزش هنر با رویکرد خلاق رجیو امیلیا» را برگزار می نماید.


به گزارش کیت هنری به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، این دوره آموزشی با هدف تربیت نسلی خلاق در حوزه هنر از دوران کودکی، با حضور علی حسینی خواه ـ عضو هیئت علمی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه خوارزمی ـ برگزار می گردد.
معرفی اجمالی برترین نگاههای آموزشی در جهان، نمایش و ترجمه فیلمهای زندگی و آموزش کودکان در مهد و پیش دبستان رجیو امیلیای ایتالیا، آشنایی با برنامه آموزشی روزانه رجیو امیلیا، آشنایی با ساختار سازمانی مهد و پیش دبستان رجیو امیلیا، و... همچون سرفصل های عرضه شده در این دوره آموزشی است.
رویکرد خلاق رجیو امیلیا، که در شمال ایتالیا متولد شده، با بیشتر از هفتاد سال قدمت، خلاق ترین و جسورانه ترین رویکرد آموزشی جهان در سطح پیش دبستان و دبستان است و در حوزه آموزش اوان کودکی ملقب به استاندارد طلایی است.
این دوره آموزشی پنج شنبه، ۲۴ آذر ۱۴۰۱، ساعات ۹ تا ۱۲ و ۱۳ تا ۱۶، در محل فرهنگستان هنر، به نشانی خیابان ولیعصر، پایین تر از چهارراه طالقانی، شماره ۱۵۵۲، برپا خواهد شد.
علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۵-۶۶۹۵۴۲۰۰ (داخلی های ۱۱۱۱ و ۱۱۳۲) تماس بگیرند.
به شرکت کنندگان در دوره هم گواهی حضور اعطا خواهد شد.

1401/09/05
19:51:12
5.0 / 5
258
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری