ArtKit کیت هنری

معرفی سایت تولید محتوا برای فریلنسرها

معرفی سایت تولید محتوا برای فریلنسرها برنامه روزانه خود را در ذهنتان مرور کنید و به پاسخ این سوالات، فکر کنید. چند درصد از وقت خود را صرف فضای مجازی و یا کار کردن با تلفن همراه، تب لت و یا لب تاب خود می‌کنید؟


برنامه روزانه خود را در ذهنتان مرور کنید و به پاسخ این سوالات، فکر کنید. چند درصد از وقت خود را صرف فضای مجازی و یا کار کردن با تلفن همراه، تب لت و یا لب تاب خود می‌کنید؟ کدام یک از کارهای خود را به وسیله اینترنت انجام می‌دهید؟ وقتی به اطلاعات در رابطه با یک موضوع نیاز دارید چگونه آنها را به دست می‌آورید؟

 

با فکر کردن به این سوالات متوجه می‌شوید که زندگی ما تا حد زیادی، وابسته به تکنولوژی است و اکثر ما اطلاعات مورد نیاز خود را، از این طریق به دست می‌آوریم. ساده ترین مثال برای این موضوع این است که، به محض اینکه به اطلاعات جدید در رابطه با یک موضوع نیاز داریم یا با مشکلی مواجه شده‌ایم، آن را در گوگل سرچ می‌کنیم و به مجموعه‌ای از اطلاعات مرتبط دسترسی پیدا می‌کنیم. انجام این کار بسیار متداول است و شاید همین مسئله باعث شده تا زیاد در مورد آن فکر نکنیم. اما خوب است بدانید که این راحتی و آسایش در دسترسی به این اطلاعات مهم و جذاب و یا بسیاری از اطلاعات دیگری که از طریق فضای مجازی آنها را به دست می‌آوریم را، مدیون افرادی هستیم که به شغل تولید محتوا مشغول هستند و تلاش می‌کنند اطلاعات مورد نیاز ما را به صورت تخصصی و در بهترین قالبها در دسترس ما قرار دهند.

منبع:

https://www.farazsoft.ir/%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af-%d9%85%d8%ad%d8%aa%d9%88%d8%a7/

 

1401/03/12
21:34:38
5.0 / 5
1179
تگهای خبر: رپورتاژ , آسایش , تخصص , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری