ArtKit کیت هنری
فرشاد ارج، بازیگر خانه به دوش و متهم گریخت :

امیدوارم عطاران به خانه اش تلویزیون برگردد

امیدوارم عطاران به خانه اش تلویزیون برگردد فرشاد ارج برای حضور باردیگر چهره هایی چون رضا عطاران در تلویزیون ابراز امیدواری کرد.


به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا، فرشاد ارج، بازیگر و کارگردان که در برنامه «سلام تهران» حاضر شده بود، اظهار داشت: امیدواریم شاهد حضور باردیگر بازیگرانی همچون رضا عطاران که تلویزیون خانه آنها بوده است در تلویزیون باشیم.
وی خاطرنشان کرد: حالا برنامه های تلویزیون به سمت برنامه های پلتفرمی رفته و مدل سریال ها تغییر پیدا کرده است. اگر چتر حمایتی باشد و شاهد حرکت به سمت ممیزی ها نباشیم خوب است.
بازیگر سریال های «خانه به دوش»، «متهم گریخت»، «ترش و شیرین» و «بزنگاه» تصریح کرد: تلویزیون برای عامه مردم سریال می سازد ولی پلتفرم ها برای ببینندگان خاص و مجبور است یکسری کارهای هیجانی انجام دهد.
کارگردان فیلمهای «گور طلایی» و «شیر یا خط» همینطور با اشاره به دلیل پرداخت برخی دستمزدهای نجومی به بازیگران، بیان نمود: یکی در ارتباط با سیاست های مدیرانی است که ناگهان می خواهند از بازیگری که درحال کار با چند سریال است، استفاده کنند و مجبور می شوند که دستمزد را می افزایند، همینطور گاهی سر رقابت یا هر چیزی شاهد دستمزدهای پیشنهادی اندازه هزینه کل سریال هستیم.
به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا، برنامه «سلام تهران» محصول گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۰ بامداد به شکل زنده دوی آنتن می رود.1400/06/24
20:50:58
5.0 / 5
232
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری