ArtKit کیت هنری

برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیرکل حوزه وزارتی ارشاد

برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیرکل حوزه وزارتی ارشاد آیین تکریم و معارفه مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل حوزه وزارتی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.


به گزارش کیت هنری به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این آیین که امروز (۲۳ شهریورماه) برگزار شد ضمن اشاره به برخی خصوصیت های شخصیتی مهدی محمدی مدیرکل پیشین حوزه وزارتی اظهار داشت: آقای محمدی از مدیران جوان و باتجربه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند و از خدمات ارزشمند وی در مدت حضورشان در حوزه وزارتی تقدیر می شود.
او اضافه کرد: از تجربیات و خدمات آقای محمدی همچنان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان مشاور وزیر و دبیر و عضو هیات رسیدگی به مراکز فرهنگی بهره خواهیم برد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه ضمن اشاره به برخی خصوصیت های شخصیتی محمود شالویی مدیرکل جدید حوزه وزارتی، اظهار داشت: آقای شالویی دارای سابقه مدیریتی در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری است.
او افزود: آقای شالویی از مدیران فرهنگی و پژوهشی است که دارای سابقه در این عرصه هستند و اینکه از بدنه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب شده اند، می تواند بعنوان یک حسن به شمار آید چونکه با این دستگاه آشنایی دارند و این مجموعه را به خوبی می شناسند.
در ادامه مهدی محمدی مدیرکل پیشین حوزه وزارتی با تشکر از زحمات کارکنان و مدیران حوزه وزارتی در مدت حضورش در این سمت، اظهار داشت: ۹ ماه حضور در حوزه وزارتی تجربه خوبی برای من بود و سبب افتخارم است که وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی به من اعتماد کردند و در حکمی جدید بعنوان مشاور وزیر و دبیر هیات رسیدگی به مراکز فرهنگی وزارت خانه منصوب شدم.
در ادامه محمود شالویی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی اظهار داشت: از حسن اعتماد آقای اسماعیلی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی برای انتصاب بعنوان مدیرکل حوزه وزارتی تشکر می کنم.
او اضافه کرد: از اینکه پس از ۱۰ سال باردیگر در خدمت آقای وزیر هستم و همکاری باردیگر ای را با ایشان آغاز می کنم، خوشحالم.
شالویی اظهار نمود: امیدوارم با همکاری همکاران حوزه وزارتی و مدیریت جناب آقای اسماعیلی خدمات و اقدامات سازنده ای را انجام دهیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه در احکامی جداگانه محمود شالویی را بعنوان مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی و مهدی محمدی را بعنوان مشاور وزیر و دبیر هیات رسیدگی به مراکز فرهنگی انتخاب کرد.
منبع:

1400/06/23
22:11:23
5.0 / 5
94
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری