ArtKit کیت هنری

فوت یک هنرمند شیرازی بر اثر کرونا

فوت یک هنرمند شیرازی بر اثر کرونا فارس منصور (ایرج) جمشیدپور، یکی از هنرمندان پیشکسوت شیرازی، یکشنبه 31 مرداد بر اثر کرونا فوت کرد.


محمد ناصریراد فیلمساز شیرازی، در گفت و گو با ایسنا، ضمن تایید خبر فوت "جمشیدپور" اظهار داشت: متاسفانه این بازیگر و فیلمساز پیشکوست شیرازی، بعد از تحمل بیست روز درد و رنج امروز ۳۱ مرداد در بیمارستان شهید فقیهی شیراز به دلیل کرونا درگذشت.
ناصریراد افزود: ایرج جمشیدپور مردی شریف، مهربان، صبور و بسیار مردم دار بود و همواره با سعه ی صدر بالا در صحنه ی فیلمبرداری حاضر شده و همین حضورش باعث دلگرمی همه ی عوامل می شد.
وی ادامه داد: جمشیدپور که از دهه ی پنجاه با ساخت فیلمهای کوتاه هشت میلیمتری کار هنری خویش را شروع کرده بود و در آثاری همچون "هرگز ندید مادر، راه مدرسه، هوای پدر، آفتاب گرگ و میش، بی بی گلندون، آخرین تیر، آخرین ماشین دنیا، شهد تلخ، وقت رفتن و خیلی از آثار دیگر" نقش آفرینی کرده بود.
این فیلمساز شیرازی افزود: جمشیدپور در این آثار، بعنوان بازیگر، تهیه کننده و کارگردان، ایفای نقش کرده بود اما نتوانست آخرین فیلم خویش را که تیرماه سال جاری در شهر شیراز با عنوان "غروب" خاموش جلوی دوربین برده و مراحل فنی بعد از تولید را پشت سر می گذاشت، به اتمام برساند.
منبع:

1400/06/01
09:28:11
5.0 / 5
476
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری