ArtKit کیت هنری
آزیتا موگویی با كیت هنری مطرح كرد؛

ابتلای عوامل تولید خط نجات به کرونا

ابتلای عوامل تولید خط نجات به کرونا آزیتا موگویی هیچ کسی پاسخگوی علت به تعویق افتادن واکسیناسیون هنرمندان نیست.آزیتا موگویی تهیه کننده و کارگردان سینما که تهیه کنندگی فیلم سینمایی «خط نجات» به کارگردانی وحید موسائیان را برعهده دارد، در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به این که در روند فیلمبرداری این اثر سینمای وی، وحید موسائیان، عباس بلوندی طراح صحنه و تعدادی دیگر از عوامل این پروژه سینمایی درگیر ویروس کرونا شده اند، اظهار داشت: متاسفانه هرچقدر هم پروتکلهای بهداشتی در طول فیلمبرداری یک پروژه سینمایی، رعایت شود، اما باز هم به علت شرایط متفاوتی که بر این حرفه غالب است، امکان مبتلا شدن بسیار بالا است.
وی بیان نمود: شدت ابتلای من البته به علت درگیری ۵۰ درصدی ریه کمی سخت تر بود، که خوشبختانه با مراقبت درست در بیمارستان نیکان غرب و مداوا توسط آقای دکتر طبرسی به خیر گذشت.
این تهیه کننده سینما افزود: وحید موسائیان هم بعنوان کارگردان فیلم که شدت بیماری وی هم بسیار زیاد بود، تنها چند روز است که تست کرونا وی منفی شده است، همه این مسائل سبب شد تا پروژه برای مدتی متوقف شود.
موگویی بیان نمود: البته و خوشبختانه فیلمبرداری «خط نجات» باردیگر شروع شده است و سکانس های باقی مانده در تهران و بندر ترکمن فیلمبرداری می شود.
وی توضیح داد: لازم است این را بگویم که قبل از این که بخواهم فیلمبرداری را در خرداد ماه شروع نماییم به ما قول واکسیناسیون گروه های سینمایی را داده بودند، اگر آن زمان مشخص می شد که این امر یک وعده پوشالی است، هیچگاه فیلمبرداری را شروع نمی کردم.
کارگردان فیلم سینمایی «ایده اصلی» تصریح کرد: البته هم اکنون نیز، هیچ کسی پاسخگوی مسئله واکسیناسیون سینماگران نیست، وزیر بهداشت مدتی پیش اعلام نمود که واکسیناسیون سینماگران بزودی شروع می شود، اما پس از انتشار این خبر هیچ کسی پاسخی در خصوص این که چرا واکسیناسیون به تعویق افتاد، نداده است.
وی افزود: این درحالی است که اغلب گروه تولید «خط نجات» یک گروه جوان هستند که سن آنها هنوز به نوبت های واکسن کرونا نرسیده است. همین مسئله سبب می شود که این افراد در خطر مبتلا شدن به کرونا قرار گیرند. من هم بعنوان تهیه کننده کاری از دستم بر نمی آید چون که بازیگران فیلم نسبت به پروژه های دیگر تعهد دارند و باید به برنامه های خود برسند.
موگویی در انتها اظهار داشت: متاسفانه به علت نبود برنامه ریزی مناسب از جانب وزارت بهداشت، همه ما در موقعیت بسیار بدی قرار داریم و هیچ کاری از دستمان برنمی آید.


منبع:

1400/05/27
14:24:21
5.0 / 5
226
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری