ArtKit کیت هنری
معاون رئیس جمهور مطرح كرد؛

حضور در عرصه بین المللی و تقویت انسجام ملی رسالت صدا و سیما است

حضور در عرصه بین المللی و تقویت انسجام ملی رسالت صدا و سیما است به گزارش کیت هنری معاون رییس جمهوری با اشاره به نقش مهم صدا و سیما در ارتقای توانمندی های داخلی، اظهار داشت: حضور در عرصه های بین المللی و تقویت انسجام ملی دو ماموریت مهم این سازمان است.به گزارش کیت هنری به نقل از مهر، محمد باقر نوبخت ظهر پنج شنبه در حاشیه مراسم افتتاح طرح های صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به این که این سازمان دو ماموریت مهم و راهبردی را هدایت می کند، اظهار نمود: حضور و رقابت در عرصه بین المللی یکی از ماموریت های سازمان صدا و سیما است.
وی به بهره مندی رسانه های خارجی از امکانات پیشرفته و به روز و همین طور تضاد منافع با جمهوری اسلامی ایران و نگاه سلطه طلبانه به منافع ملی ایران، اشاره نمود و اظهار داشت: صدا و سیما در این حوزه باید بتواند در رقابت های بین المللی به خوبی ظاهر شود.
معاون رییس جمهور با اعلان اینکه خوشبختانه این سازمان به خوبی از انجام این نقش برآمده است، اضافه کرد: از طرف دیگر این سازمان برای انسجام ملی و عرضه کردن توانایی که در همه مناطق کشور وجود دارد باید تلاش کند.
وی افزود: سازمان صدا و سیما از این نظر دو ماموریت برون و درون مرزی خصوصاً با منظر استانی دارد که عملکرد خوبی دراین زمینه ها به معرض نمایش گذاشته است.
نوبخت با تاکید بر لزوم حمایت دولت های از سازمان صدا و سیما برای انجام درست ماموریت ها خود، اظهار داشت: باید با تشخیص درست از جایگاه صدا و سیما حمایت های لازم را انجام دهیم.
وی با اعلان اینکه باید بدانیم که صدا و سیما توانایی این را دارد که کشور را در عرصه رقابت های جهانی و مستعد کردن توانایی ها داخلی فعال کند، افزود: در حوزه توسعه، ارتقا و نهادینه کردن و انتقال فرهنگی ملی و بومی نیز توانایی های فراوانی دارد.


منبع:

1400/05/01
11:10:19
5.0 / 5
196
تگهای خبر: رسانه , سازمان , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری