ArtKit کیت هنری
طی ۱۰ سال اخیر؛

۱۴ هزار اثر به جشنواره فیلم عمار ارسال شده است

۱۴ هزار اثر به جشنواره فیلم عمار ارسال شده است رییس شورای سیاست گذاری جشنواره مردمی فیلم عمار اظهار داشت: در ۱۰ سال گذشته ۱۴ هزار اثر به جشنواره ارسال شده است.به گزارش کیت هنری به نقل از مهر، وحید جلیلی عصر سه شنبه در ارتباط تصویری با مراسم معارفه مسئول استانی جشنواره مردمی فیلم عمار در رشت با اشاره به اینکه روزمرگی ها و فعالیتهای اجرایی نباید منجر به فراموشی آرمان ها شود، اظهار نمود: باید تصویر شفافی از افق حرکت خود داشته باشیم.
رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره مردمی فیلم عمار با تکیه بر این که فعالیتهای اجرایی باید ذیل مفاهیم قرآنی و خاندان باشد، اضافه کرد: یکی از اصلی ترین انگیزه های ما در حوزه فرهنگ، عدالت خواهی و برگرداندن توازن به فضای فرهنگی کشور است.
وی با اشاره به اینکه فضای فرهنگی و رسانه ای با بی توازنی و بی عدالتی عجیبی رو به رو است، خاطرنشان کرد: صدها سوژه مهم مورد غفلت قرار گرفته و یکی از مهم ترین اهداف جشنواره عمار بلند کردن پرچم عدالت و مستضعفان است.
این فعال فرهنگی با اشاره به اینکه مستضعفان ضعیف نیستند اما جریانی تلاش می کند آنها را به ضعف بکشاند، اضافه کرد: در عرصه هنر با بی توازنی رو به رو هستیم اگر برای خود هویت قائل شویم در مواقع متعدد منفعلانه عمل نکرده بلکه موانع و محدودیت ها را به فرصت تبدیل می نماییم.
جلیلی ضمن اشاره به ارسال ۱۴ هزار اثر طی ۱۰ سال گذشته به جشنواره عمار، بیان نمود: حداقل ۱۰۰۰ سوژه بسیار پرارزش در میان آثار ارسالی وجود دارد بنابراین باید مردم را از آثار خوب تولیدی بهره مند نماییم.
رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره مردمی فیلم عمار با اشاره به اینکه آثار هنری ساخته شده باید فرآوری و دارای ارزش افزوده شود، اظهار داشت: بسته های تصویری باید به صورت هدفمند به مخاطب معرفی شود.

1400/04/23
11:18:31
5.0 / 5
368
تگهای خبر: تصویر , جشن , جشنواره , رسانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری