ArtKit کیت هنری
پایگاه های خبری فاقد امتیاز هم رتبه بندی می شوند

تمدید مهلت ثبت نام خبرنگاران برای دریافت واكسن كرونا

تمدید مهلت ثبت نام خبرنگاران برای دریافت واكسن كرونا کیت هنری: اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی با صدور اطلاعیه ای، ضمن اعلام تمدید زمان ثبت نام برای واکسیناسیون خبرنگاران از روز یکشنبه 20 تیرماه تا اختتام وقت جمعه 25 تیرماه 1400، از فراهم شدن امکان ارزیابی و رتبه بندی پایگاه های خبری فاقد امتیاز برای دریافت سهمیه واکسن آگاهی داد.


به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا، در اطلاعیه اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی آمده است:
«بنابر تقاضای برخی از مدیران مسئول پایگاه های خبری فاقد رتبه بندی برای دریافت سهمیه واکسن کرونا، با تدبیر معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی، امکان ارزیابی و رتبه بندی پایگاه های خبری فاقد امتیاز برقرار شد. این دسته از رسانه ها تا اختتام روز شنبه ۱۹ تیرماه ۱۴۰۰ مهلت دارند نسبت به تکمیل و ارسال فرم خوداظهاری اقدام نمایند.
بر این اساس، مدیران مسئول متقاضی رتبه بندی بعد از تکمیل فرم خوداظهاری، این فرم را به ایمیل طرح رتبه بندی به آدرس rotbehbandi4@gmail.com ارسال نمایند.
در انتهای زمان ثبت نام اولیه در آخر روز سه شنبه ۱۵ تیرماه، سامانه مسدود خواهد شد اما باردیگر از روز یکشنبه ۲۰ تیرماه دسترسی برای ثبت مشخصات خبرنگاران در پنل اختصاصی رسانه ها در سامانه جامع رسانه های کشور باز می شود.
بر اساس شیوه نامه رتبه بندی پایگاه های خبری، شرکت کنندگان باید مستندات هر بند را در فایل مذکور ثبت کنند تا امتیاز مربوط به این بخش برای آنها ارزیابی و ثبت گردد.
ضمنا آن دسته از رسانه های مشمولی که تا اختتام روز سه شنبه ۱۵ تیرماه موفق به ثبت نام نشده اند نیز از روز یکشنبه ۲۰ تیرماه باردیگر فرصت ثبت نام خواهند داشت.»
منبع:

1400/04/16
12:40:24
5.0 / 5
267
تگهای خبر: رسانه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری