ArtKit کیت هنری

كتاب تازه مصطفی رحماندوست با صدای خودش

كتاب تازه مصطفی رحماندوست با صدای خودش به گزارش کیت هنری «درخت های تشنه» تازه ترین اثر داستانی مصطفی رحماندوست در چارچوب کتاب چاپی به همراه کتاب صوتی با صدای نویسنده انتشار یافته است.


به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا، این کتاب سه داستان دنباله دار و خیال انگیز را با محوریت دختر کوچکی به نام آذر بازگو می کند. آذر با ماه دوست است و هر شب قبل از خواب برای ماه از بهترین کارهای روزانه اش سخن می گوید و ماه هم او را به یکی از آرزوهایش می رساند. این داستان ها در موخره خود با یک لالایی کوتاه هم همراه می شود که رحماندوست خود سراینده آن است.
در معرفی ناشر از این کتاب عنوان شده است: داستان های کتاب «درخت های تشنه» داستان هایی لطیف و خیال انگیز به شمار می روند، داستان هایی برخاسته از نهاد لطیف و پاک کودکان که تلاش دارند سرشت آنها را با فعالیتهایی نیک و پاک آمیخته کنند که رسوم زیست سالم را به آنها یادآوری می کند.
رسیدگی به گیاهان و حیوانات در کنال خیال انگیزی نهفته در دل قصه که حاصل گفت وگوی قهرمان قصه با سایر موجودات است به زیباترین شکل ممکن پیوند دوستی و محبت آمیزی میان کودکان و طبیعت را تقویت می کند. آذر دختر بچه حاضر در تمامی قصه ها رنج و ناراحتی ناشی از تشنه ماندن درختان و نبود آب برای سیراب شدن شان را به ملکه و پری دریا بازگو می کند و از او طلب باران می کند. یا در قصه دیگری او بعد از ایثارش برای رساندن غذا به پرندگان یک شب را میهمان آنها در آسمان و در کنار ابرها و ماه و ستاره ها می شود.
رحماندوست که سابقه قابل توجهی در سرایش قصه هایی با تم لالایی و با نگاهی انسانی و برانگیزاننده احساسات مخاطبانش دارد در این کتاب کودکان را در رویارویی با یک پدیده اخلاقی ذهنی قرار می دهد و آنها را به مرور و نشاندن این مفاهیم در ذهن به منظور ساخت ساختاری زیبا و مهربان برای زیست شان هدایت می کند.
کتاب با تصویرگری نازنین عباسی همراه کتاب صوتی توسط انتشارات کتاب نیستان به بازار نشر کودک عرضه شده است.
منبع:

1400/01/14
13:16:14
5.0 / 5
664
تگهای خبر: تصویر , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری