ArtKit کیت هنری

اعلام فاكتورهای ارزیابی پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار

اعلام فاكتورهای ارزیابی پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار کیت هنری: مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار از اعلام فاکتورهای ارزیابی دانشجویان، طلاب و دانش آموزان شاهد و ایثارگر جهت شرکت در این جشنواره آگاهی داد.


به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا، محمدعلی فقیه با بیان این خبر گفت: پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف معرفی و تجلیل از بالاترین های آموزشی و تحصیلی جامعه هدف طرح شاهد و ایجاد پویایی، تحرک و افزایش انگیزه تحصیلی با مشارکت دستگاه های آموزشی عضو طرح شاهد شامل وزارتخانه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش وپرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز مدیریت حوزه های علمیه برگزار می شود.
وی ادامه داد: انتخاب فاکتورهای ارزیابی در جلسه شورای هماهنگی مدیران کل شاهد و ایثارگر پنج دستگاه آموزشی در دی ماه سال جاری به تایید و تصویب رسید.
دبیر پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با اعلان اینکه پنجمین جشنواره در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود، اضافه کرد: بعد از اتمام مهلت فراخوان، کمیته های علمی در سطح استانها تشکیل و برمبنای دستورالعمل و فاکتورهای مصوب در دستگاه های آموزشی طرح شاهد نسبت به ارزیابی و معرفی منتخبان برای ارزیابی در مرحله کشوری اقدام خواهند کرد.
او در آخر تاکید کرد: مراسم تجلیل از منتخبان پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار در تیرماه سال آینده برگزار می گردد و بالاترین های آموزشی و تحصیلی شاهد و ایثارگر با حضور مسئولان عالی رتبه کشور معرفی خواهند شد.
منبع:

1399/12/02
23:04:09
0.0 / 5
617
تگهای خبر: آموزش , آینده , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری