ArtKit کیت هنری

هفت روز با بازیگر وال استریت در شبكه نمایش

هفت روز با بازیگر وال استریت در شبكه نمایش کیت هنری: شبکه نمایش به مرور آثار مایکل داگلاس بازیگر سینمای هالیوود می پردازد.


به گزارش کیت هنری به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، در بخش ژانر موضوعی منتخب هفتگی؛ شبکه نمایش به فیلم هایی با مضمون دریانوردی پرداخته و در بخش صحنه گران، فیلم هایی با بازیگری مایکل داگلاس مرور می شوند.
در باکس ساعت ۱۳ شبکه نمایش که به پخش فیلم و تله فیلمهای ایرانی اختصاص دارد از شنبه ۲۰ تا جمعه ۲۶ دیماه به ترتیب فیلم های: «امیر کبیر» (در سالروز شهادت امبیر کبیر)، «سفر»، «گروگان روز بر می خیزد»، «یه روز ابری بدون بارون»، «ترنج»، «گور به گور» و «عملیات سری» (در سالروز فرار شاه) از این شبکه پخش می شوند.
فیلم هایی که با مضمون دریانوردی در بخش ژانر منتخب هفتگی از شنبه تا جمعه در ساعت ۱۹ پخش می شوند، «طوفان سفید»، «زندگی پی»، «دور افتاده»، «کاپیتان هوراشیو»، «جنگ نفتکش ها»، «آبی بیکران» و «استاد و فرمانده» هستند.
این شبکه در بخش صحنه گران به مرور آثار مایکل داگلاس می پردازد. او ۲ جایزه اسکار در مقام تهیه کننده فیلم «پرواز بر فراز آشیانه فاخته» و بازیگر فیلم «وال استریت» دریافت کرده است.
فیلم های این بازیگر با عناوین: «وال استریت»، «سلطان رویاها»، «مرد مورچه ای»، «اتاق ستاره»، «سقوط»، «بازی» و «چیزی نگو» از شنبه تا جمعه به ترتیب در ساعت ۲۱ روی آنتن می روند.
فیلم های شبکه نمایش به ترتیب از شنبه تا جمعه فیلمهای «ببر خیزان اژدهای نهان ۲»، «وزیر کاتوه»، «توطئه گران»، «عملیات نجات عروسک»، «من یک افسانه ام»، «هشت میلیمتری» و «نبات» هستند که ساعت ۲۳ پخش خواهند شد.
در بخش کلاسیک ساعت یک صبح این شبکه فیلمهای «غروب تبهکاران»، «مرد سوم»، «رولر کاستر»، «روح خانم میور»، «زورو»، «پرنده باز آلکاتراز» و «حماسه جودو» از شنبه تا جمعه برای مخاطبان پخش می شوند.

1399/10/19
22:13:54
0.0 / 5
807
تگهای خبر: بازیگر , زندگی , سفر , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری