ArtKit کیت هنری

آثار برتر دوسالانه سرامیك انتخاب شدند

آثار برتر دوسالانه سرامیك انتخاب شدند به گزارش كیت هنری انتخاب نهایی آثار یازدهمین دوسالانه ملی سرامیك ایران توسط هیات داوران این دوسالانه انجام و ۳ اثر بعنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.به گزارش کیت هنری به نقل از مهر، انتخاب نهایی آثار یازدهمین دوسالانه ملی سرامیک ایران روز جمعه ۷ آذر با حضور هیأت داوران این دوسالانه متشکل از بهزاد اژدری، حمید سوری و مجید ضیایی و همینطور نماینده مرکز توسعه هنرهای تجسمی و عبدالرحیم سیاهکارزاده در فرهنگسرای نیاوران انجام شد.
در آخر جلسه انتخاب نهایی آثار، ۳ اثر بعنوان برگزیده اصلی انتخاب و ۷ اثر هم شایسته تقدیر شناخته شدند.

بر اساس اعلام روابط عمومی یازدهمین دوسالانه ملی سرامیک ایران، در یازدهمین دوسالانه سرامیک ایران ۹۷ اثر به معرض نمایش گذاشته شده است که ۸۵ هنرمند هر کدام یک اثر، چهار هنرمند هر کدام دو اثر به معرض نمایش گذاشته اند و چهار اثر هم به صورت مشترک دو نفره عرضه شده است و در مجموع ۹۷ هنرمند در دوسالانه حضور دارند.
از بین ۹۷ هنرمند راه یافته به نمایشگاه دوسالانه ۶۹ نفر زن و ۲۸ نفر مرد هستند که مبین حضور ۷۲ درصدی هنرمندان سرامیست در دوسالانه است.
یازدهمین دوسالانه ملی سرامیک ایران با حمایت اداره کل هنرهای تجسمی و همکاری انجمن هنرمندان سفالگر ایران و مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر از ۱۰ آبان ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار شده است.


منبع:

1399/09/08
21:22:47
5.0 / 5
1338
تگهای خبر: نمایش , نمایشگاه , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری