ArtKit کیت هنری

دهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران

دهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران كیت هنری: دهمین دوره سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران اسفندماه 1399 توسط سازمان زیباسازی شهر تهران انجام خواهد شد.


به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا، روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران در توضیح این خبر آورده است:
در دهمین دوره برگزاری سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران نهاد مجری درصدد است با نظر به چشم انداز تعریف شده سمپوزیوم، جایگاه ایران را در هنر مجسمه سازی منطقه تثبیت و ارتقاء بخشد. همین طور با کوشش برای احیای میراث تاریخی ایران در زمینه حجاری و سنگ تراشی؛ فضای تعامل و گفتگو در زمینه مجسمه سازی شهری را فراهم نموده و فرصت تبادل تجربیات، اطلاعات و مهارت ها را با حضور هنرمندان و صاحب نظران بین المللی و ملی بوجود آورد.
در این دوره از سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران برای نخستین بار بخشی به پژوهش اختصاص یافته است تا پژوهشگران فعال در حوزه مجسمه سازی و هنر شهری را دعوت به همکاری کند. در این بخش علاقه مندان می توانند با ارائه رزومه و سوابق پژوهشی، در قالب تیم های پژوهشی سمپوزیوم در کارگروه های تولید محتوی مشارکت کنند.
مهلت ثبت نام در بخش پژوهش تا ۱۰ آذرماه است و متقاضیان می توانند تمامی سوابق خودرا به همراه فرم تکمیل شده ثبت نام به آدرس th.tehransymp@gmail.com۱۰ ارسال نمایند. در عنوان ایمیل حتما عبارت (متقاضی بخش پژوهشی + نام کامل پژوهشگر) ذکر شود.




منبع:

1399/09/04
15:43:28
5.0 / 5
1231
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری