ArtKit کیت هنری

كارهای جهادی بسیجیان متناسب با نیازهای روز است

كارهای جهادی بسیجیان متناسب با نیازهای روز است به گزارش كیت هنری جانشین فرمانده تیپ انصارالحسین(ع) استان همدان اظهار داشت: شرایط كرونائی كشور تنها حوزه های عملیاتی بسیج را گسترده تر كرده است و عموم بسیجیان در سراسر كشور به تداوم آموزش ها و آمادگی های همه جانبه با رعایت دستورالعمل های لازم ادامه می دهند.به گزارش کیت هنری به نقل از ایسنا، سیدمحمد جنتی با اشاره به هفته بسیج توضیح داد: بسیج مهمترین تشکل پس از پیروزی انقلاب اسلامی است که مردم بصورت داوطلبانه با عضویت در آن در مقاطع حساس از ارزش های دینی و انقلابی دفاع کردند. ماموریت اصلی این تشکل انقلابی دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن به صورت همه جانبه و فراگیر است.

جانشین فرمانده تیپ انصارالحسین(ع) استان همدان در بیان خاصیت های فرد بسیجی تصریح کرد: فرد بسیجی باید مؤمن، انقلابی، بصیر، همیشه در صحنه و گوش بفرمان ولی امر مسلمین باشد و در هر عرصه ای که نیاز شد نقش آفرینی کند. بسیج باید استقلال خودرا حفظ و از ورود به کشمکش های سیاسی خودداری کند تا از رسالت و آرمان های مهم خود غفلت نکند.

جنتی اظهار داشت: رفع توطئه ها و فتنه ها و تهاجمات دشمن در هشت سال دفاع مقدس به کشور در عرصه های مختلف از مهمترین دستاوردهای این شجره طیبه بوده است. همین طور امدادرسانی به لطمه دیدگان حوادث مختلف در کشور، مشارکت در طرح های تحقیقاتی و علمی، توسعه امنیت در نقاط بحران خیز، راه اندازی رزمایش کمک مؤمنانه و حضور فعال در موضوع مقابله با شیوع ویروس کرونا از برنامه های اصلی بسیج در سالهای اخیر بوده است.

جانشین فرمانده تیپ انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اقدامات بسیج در جنگ اقتصادی سالهای اخیر اشاره کرد: بسیج با تلاش در امتداد رفع نیازمندی های عرصه کشاورزی، پزشکی و صنعت و نیز با پذیرش انجام پروژه هایی که وابستگی کشور را به خارج قطع می کند و با راه اندازی پویش کمک های مومنانه و اردوهای جهادی در جنگ اقتصادی نقش آفرین بوده است. کارهای جهادی بسیجیان متناسب با نیازهای روز است.

وی اضافه کرد: در سطح شهر و استان همدان نیز تعداد بالایی از نیروهای بسیجی ضمن حضور فعال در جمع آوری و توزیع کمک های مومنانه و اقلام بهداشتی در محلات مختلف برای پرستاری از بیماران کرونائی و انجام امورات درگذشتگان کرونا اعلام آمادگی کرده اند. شرایط کرونائی کشور تنها حوزه های عملیاتی بسیج را گسترده تر کرده است و عموم بسیجیان در سراسر کشور به تداوم آموزش ها و آمادگی های همه جانبه با رعایت دستورالعمل های لازم ادامه می دهند.

منبع:

1399/09/01
16:19:51
5.0 / 5
1106
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
ArtKit کیت هنری
artkit.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كیت هنری محفوظ است

كیت هنری

کیتهای هنری